اللهمّ صلّ علی فاطمة وابیها و بعلها و بنیها و امّها
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم


اللهم صل علی محمد و آل محمد

و عجل فرجهم


حضرت روح الله:

هیچگاه نگفته و نمی گویم که امروز در این جمهوری، به اسلام بزرگ با همه ابعادش عمل میشود و اشخاصی از روی جهالت و عقده و بی انضباطی بر خلاف مقررات اسلام عمل نمیکنند ، لکن ... اگر این اقلیت اشکال تراش و کارشکن به کمک بشتابند تحقق این آمال آسان تر و سریع تر خواهد بود و اگر خدای نخواسته اینان به خود نیایند، چون توده ملیونی بیدار شده و متوجه مسائل است و در صحنه حاضر است ... کجروان و اشکال تراشان در مقابل این سیل خروشان نخواهند توانست مقاومت کنند."
فرازی از وصیتنامه


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
[cb:blog_page_title]
[cb:post_body1] [cb:post_body2]


طبقه بندی: [cb:post_category_name]،
برچسب ها:[cb:post_tag_name]،


[cb:post_continue_link]
تاریخ : [cb:post_create_date] | [cb:post_create_time] | نویسنده : [cb:post_author_name] | نظرات([cb:post_comment_count])

.: تعداد کل صفحات [cb:pages_total] :. [ [cb:pages_no] ]

.: Weblog Themes By Bia2skin :.
مطالب اخیر وبگاه
نامه سرگشاده بسیج علم‌وصنعت به لاریجانی و هاشمی
 
قوه‌قضائیه بگوید سخنان رئیس‌جمهور درباره مفاسد آقازاده‌ها حق بود یا ناحق؟/ آقای هاشمی سرنوشت خود را به فرزندان‌تان گره نزنید

بسیج دانشجویی دانشگاه علم‌وصنعت ایران در نامه سرگشاده‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نكاتی را گوشزد كرد.

به گزارش رجانیوز، در این بیانیه آمده است:

جناب آیت الله آملی لاریجانی

با سلام و احترام

خبر ارجاع پرونده فرزندان آقای هاشمی رفسنجانی موجی از امید را در دل دلسوزان کشور به وجود آورد ولی ذکر چند نکته ضروری به نظر می‌رسد.

توقع امت حزب‌الله آن بود که بعد از مطرح شدن مفاسد آقازاده‌ها توسط رئیس‌جمهور منتخب، حقیقت مطلب توسط قوه قضاییه مشخص شود که بالاخره رئیس‌جمهور به ناحق سخنی رانده است و یا… ولی قوه قضاییه سکوت کرد.

بعد از طرح ادعای کذب تقلب در انتخابات و پخش شدن صحبت همسر آقای هاشمی درمورد تشویق به اغتشاش در جامعه توقع بود قوه قضاییه واکنشی نشان دهد اما سکوت اختیار شد.

بعد از تجمعات غیر قانونی پس از انتخابات و پخش صدای خانم فائزه هاشمی که تلویحاًّ به رکن رکین نظام جسارت کرده بود، هر فرد ولایی را به واکنش وا می داشت اما طبق فرمایشات رهبری افراد غیرمسئول سکوت کرده و منتظر اقدام قوه قضاییه بودند ولی قوه قضاییه سکوت کرد.

روزها گذشت، 13 آبان مجدداً آقای یاسر هاشمی دیده شد ولی قوه قضاییه سکوت کرد.

خبر حضور خانم فائزه هاشمی درجمع حرمت شکنان روز عاشورا در سطح جامعه پخش شد، اما باز هم سکوت اختیار شد.

مردم در 9 دی مطالباتشان را بلند و یک صدا و با شکوه فریاد زدند. امام خامنه‌ای نیز در اولین سخنرانی پس از 9 دی فرمودند: "مسئولین کشور می بینند مردم در چه جهتی حرکت می‌کنند حجت بر همه تمام شده است حرکت عظیم روز چهارشنبه نهم دی ماه حجت را بر همه تمام کرد. مسئولین قوه قضاییه می‌دانند که مردم در صحنه اند و چه می خواهند. دستگاه ها باید وظایف‌شان را انجام بدهند، هم وظایفشان در مقابل آدم مفسد و اغتشاش گر و ضد انقلاب و ضد امنیت هم وظایف‌شان در زمینه‌‌‌ى اداره‌‌‌‌‌‌ى كشور."

اما باز هم قوه قضاییه سکوت اختیار کرد، با این حال هنوز نمازتان قضا نشده است. تا وقت باقی است عیارتان را مشخص کنید.

جناب آیت‌الله آملی لاریجانی

بازی با افکار عمومی و مصلحت سنجی های خیالی بزرگترین ظلمی است که در نظام اسلامی می‌توان به عنوان یک مسئول به اسلام انجام داد. توقع مردم ان است که رسیدگیهایی که قرار است در مورد این دانه درشتها انجام شود واقعا زیر بنایی بوده و از سر رفع تکلیف نباشد. ماجراهای فساد سیاسی و اقتصادی این آقایان صرفا به همین چند ماه گذشته ختم نمی‌شود. ماجراهای مبادلات تجاری در کیش و کانادا نباید نادیده گرفته شود. گم شدن پرونده استات اویل همه را شوکه کرد. بسیج دانشجویی دانشگاه علموصنعت به عنوان دیدهبان تیزبین امت قهرمان ایران توقع دارد کار بررسی به این پرونده برای یک‌بار و همیشه، قاطعانه بررسی و یک‌سره شود. مقام معظم رهبری نیز در تبیین پیامدهای حماسه 9 دی میفرمایند "بر طبق قانون، بدون هیچ گونه تخطی از قانون باید مرّ قانون به صورت قاطع انجام گیرد."

جناب آیت‌الله آملی لاریجانی

اقدام ارجاع پرونده فرزندان آقای هاشمی به دادسرا جزء اولیه ترین مطالبات مردم از قوه قضاییه است. محاکمه سران فتنه رسالتی است که بر دوش شما سنگینی می‌کند. کسانی که با دروغ های خود موج بیداری اسلامی را، به عنوان بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب در منطقه، صدمه جدی زده و باورهای قشری از مردم را سست کرده و به دشمن چراغ سبز برای گستاخی نشان دادند، نباید با جو سازی ها و استفاده از امکانات رسانهای خود قانون را دور زده و همچنان آزادانه تنفس کنند. فرصت را غنیمت شمارید و به وظیفه شرعی و انسانی خود عمل کرده وبه وظایف خود در حکم مقام معظم رهبری خطاب به جناب عالی عمل کنید.

روی آخر این نوشته خطاب به آقای هاشمی است:

حمایت شما از ارجاع پرونده خانواده تان به دادسرا را، عده ای فرار رو به جلو و عده ای شروع یک سناریو برای سرپوش گذاشتن بر مفاسد فرزندانتان تعبیر کرده اند. آقای هاشمی که امام(ره) با تیز بینی به شما گوش زد کردند "دلیل زنده بودنتان زنده بودن انقلاب است." هنوز فرصت آن است مانند آیات محترم عظام طالقانی، گیلانی، جنتی و خزعلی سرنوشت خود را به سرنوشت فرزندان‎تان گره نزده و به صف انقلابیون برگردید.

برای همگان سوال است چطورهنوز به هتک حرمت‌های روز عاشورا واکنشی نشان نداده اید ولی اگر شخصی از وضعیت فرزندان‎تان سوالی بکند، فوری در صحنه آمده و جواب می دهید؟

برای همگان سوال است چه‌طور در مقابل صحبتهای آیت‌الله یزدی پاسخی نداده و او را تهدید می‌کنید که در صورت ادامه گفتن این صحبت‌ها ماجرایی را در مورد انتخاب رهبری مطرح می‌کنید که به زعم شما آبروی ایشان برود. آیا بهتر نیست به جای این‌گونه تهدیدها، مواضع خود را شفاف کرده و از چند پهلوگویی پرهیز کنید؟

برای همگان سؤال است چه‌طور در نماز جمعه دم از قانون می‌زنید ولی بلا فاصله می‌گویید اغتشاشگران دستگیر شده در حوادث بعد از انتخابات را آزاد کنید؟

برای همگان سوال است چه‌طور دم از ولایی بودن می زنید ولی با نامه سرگشاده قبل از انتخابات تلویحاً رهبری را تحت فشار قرار داده و تهدید می‌کنید؟

چگونه است که دم از وحدت حول محور رهبری می زنید ولی همچنان بر سخنان‌تان در نماز جمعه تاکید کرده و تلویحاً حکمیت را رمز خروج از بحران خود ساخته و خیالی می‌دانید؟

چگونه است که به عنوان رئیس خبرگان رهبری در برابر آماج تهمت و دشمنی نسبت به مقام معظم رهبری، سکوت کرده ولی نسبت به ردّ مرجعیت یکی از آقایان واکنش نشان داده و خشمگین و ناراحت می شوید؟

آیا همه اینها غیر از این است که قول و عمل شما با هم نمی خواند و شما بین دو گزینه خانواده و حق سردرگماید؟

آیا یک آیت‌الله انقلابی به خاطر دنیای فرزندانش آخرت خود را خراب می‌کند؟

ما همچنان امید داریم شما به یک جمع بندی رسیده و به جمع ملت برگردید.

" انّما اموالکم و اولادکم فتنة"

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات