اللهمّ صلّ علی فاطمة وابیها و بعلها و بنیها و امّها
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم


اللهم صل علی محمد و آل محمد

و عجل فرجهم


حضرت روح الله:

هیچگاه نگفته و نمی گویم که امروز در این جمهوری، به اسلام بزرگ با همه ابعادش عمل میشود و اشخاصی از روی جهالت و عقده و بی انضباطی بر خلاف مقررات اسلام عمل نمیکنند ، لکن ... اگر این اقلیت اشکال تراش و کارشکن به کمک بشتابند تحقق این آمال آسان تر و سریع تر خواهد بود و اگر خدای نخواسته اینان به خود نیایند، چون توده ملیونی بیدار شده و متوجه مسائل است و در صحنه حاضر است ... کجروان و اشکال تراشان در مقابل این سیل خروشان نخواهند توانست مقاومت کنند."
فرازی از وصیتنامه


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
[cb:blog_page_title]
[cb:post_body1] [cb:post_body2]


طبقه بندی: [cb:post_category_name]،
برچسب ها:[cb:post_tag_name]،


[cb:post_continue_link]
تاریخ : [cb:post_create_date] | [cb:post_create_time] | نویسنده : [cb:post_author_name] | نظرات([cb:post_comment_count])

.: تعداد کل صفحات [cb:pages_total] :. [ [cb:pages_no] ]

.: Weblog Themes By Bia2skin :.
مطالب اخیر وبگاه
سخنان محمود کریمی پیرامون مسائل اخیر و 22 بهمن
امام فرمود گریه برای سیدالشهدا باید سیاسی باشد
در 22بهمن آبروی دشمنان نظام خواهد‏ رفت

شاید این تبلور رویش‏ها بود و تجلی هارون‏مکی‏های با تنور‏‏آتش خو‏گرفته که هیئتی‏ها را در صف اول پیکار قرار داد؛ همان‏ها که از خیل داعیه‏داران میدان سیاست و کرسی‏نشینان مدعی، زودتر و بهتر حق و اهلش را شناختند و با تمام وجود حتی قبل از "این‏عمار" گفتن رهبر انقلاب به مصاف با باطل رفتند.

به گزارش رجانیوز، حاج محمود کریمی یکی از مداحان محبوب و سرشناس تهران، در جلسه شب 19 ماه صفر گذشته با اشاره به مسائل اخیر در جمع عزاداران حسینی به تحلیل شرایط روز پرداخته است.

محمود کریمی معتقد است بحث، بحث انتخابات نیست. موضوع حتی شخص رهبری هم نیست؛ موضوع جایگاه رهبری و ولایت فقیه است. او می گوید 22 بهمن اگر جنگ آخر و قدرت نمایی آخر و مانور آخر نباشد، از مهمترین مانورهاست.

کریمی می گوید قصه از همان جا شروع شد که برخی به جبهه رفتند و برخی ماندند تا کیسه‏هایشان را برای فردا روزی بدوزند و همان‏هایند که اکنون لطمه می‏زنند. اومعتقد استالان اهل صفین و نهروان و جمل هر سه با هم به جنگ آمده‏اند. باید هوشیار بود.

متن سخنان حاج محمود کریمی با اندکی تلخیص در پی می آید:

من قبل از اینکه وارد روضه بشویمچند موضوع را عرض می کنم. سعی می کنم مهمترینش را حداقل بیان کنم. توجه داشته باشیم که حضرت امام فرمودند که ما هر چه داریم از محرم و صفر است و این داد و قال‏ها (امام از عبارت "داد و قال‏ها" استفاده می کنند) این دسته‏ها، گریه‏کردن‏ها، روضه‏خواندن‏ها، اینها اسلام را حفظ کرده است. ببینید! در اوج مصیبت امام سجاد به بشیر می گویند که تو شعر بلد هستی برو روضه ما رو با شعر بگو.

من روی حرف خودم هستم. امام فرمود گریه برای سیدالشهدا باید سیاسی باشد و الا فایده ندارد؛ چون حرکت سیدالشهدا سیاسی بود. ببینید امام حسین یک اینترنت ایجاد کرد! روز تلبیه که همه حاجی‏ها از همه جا جمع شدند، "روز تلبیه" حرکت کرد به سمت کربلا تا هر حاجی که می رود در شبکه خودش، در خانه خودش، ازش بپرسند چه خبر؟ بگوید: بچه فاطمه رفت! کار، اصلا سیاسی است. کار، کار حکومتی، خلافتی است. دعوا سر بیعت کردن اینها بود. می‏فرمود ما با ظلم بیعت نمی‏کنیم.

داستانی که الان پیش آمده این است که همه فکر می کنند که سکوت برقرار شده، امنیت کامل برقرار شده. روز 22 بهمن باید چند برابر 9دی بیرون بیاییم. دشمن الان مثل یک گربه‏ای شده که یک گوشه‏ای گیر کرده؛ برای دفاع از خودش خطرناک هم شده. می داند که در نهایت کشته هم می شود؛ می داند که از پا هم درمیاید.

این مسائل هیچ دخلی هم به انتخابات ندارد؛ هیچ دخلی ندارد. گروه سلطنت طلب و گروه‌هایی که اسمشان را نمی برم، اینها آقا را هم نشانه نگرفتند؛ جایگاه آقا را نشانه گرفتند. جایگاه رهبری و ولایت فقیه را نشانه گرفتند و الحمدلله در تمام فتنه‏ها هیئت‏ها، روضه‏خون‏ها، گریه‏کن‏ها، سینه‏زن‏ها سربلند بیرون آمدند.

این؛ نمی گویم جنگ آخر و قدرت نمایی آخر و مانور آخر است. ولی از مانورهای مهم است برا هر کسی که به امام حسین اعتقاد دارد. چون اینها اصلا می خواهند امام‏حسین را از میان بردارند. یواش یواش آمدند روضه‏خون‏ها را تضعیف بکنند. ببینید! هر کسی با امام حسین به یک نحوی درافتاد، چوبش را خورد. اینکه فوت کرد... کلی کتاب داشت در تایید ولایت فقیه. تا فلکه بسته شد، کتاب نوشت در رد ولایت فقیه! آن یکی درباره فدک حرف مفت زد؛ حتی گفت دست دادن زن و مرد ایراد ندارد. آن یکی گفت چرا سینه زنی این طوریه؟ دیگری گفت فاطمیه سه روز است! امام آخر کار همه اینها را خوانده بود.

جنگ واجب کفایی بود. یک عده هم از بچه های ما رفتند و جنگیدند. ما به اوخراش رسیدیم. امثال شهدا، پدر من حقیر، برادرم، برادر و پدر شما و دوستانتان، همه درگیر جنگ و دفاع شدند، یک عده ای رفتند درسهایشان را خواندند، جایگاه‏ها را گرفتند، پول‏ها را خوردند، ازدواج‏های سیاسی با هم انجام دادند، می‏بینی طرف با امام هم نسبت داره، ولی اما خانواده اش توهین می‌کنند.کاراشان را به خوبیانجام دادند؛ الان هم لطمه می زنند.

دوم خرداد که اوجش بود هیچ کاری نتوانستند بکنند. هیچ کاری نمی توانند بکنند؛ چون پرچم دست مولاست. امام حسین شوخی ندارد. اصلا!در بحث امام حسین خدا هم تعارف ندارد. می‏فرماید من شخصا انتقام حسین را می گیرم.

به امام گفتند آقا خرجی که تو حسینیه ها می دهند، شام و نهار می دهند، بدیم برای جبهه، امام فرمود دست به خرج امام حسین نمی زنیم. خرج امام حسین جای خودش است. از توی "اینها" بچه رزمنده درمیاد. از استخر و سونا و جکوزی که در نمیاد! کار به یک جایی رسیده که رهبرمان بفرمایند این عمار؟! امیرالمومنین جنگ صفین و نهروان و جمل را تمام کرد، ولی الان تاریخ خیلی عجیبه. الان اصحاب صفین و نهروان و جمل هر سه با هم به جنگ آمدند. آن وقت باور کردن اینکه خانه مقام معظم رهبری 100 متر است که برای بعضی ها سخت است.

بعضی ها فکر می کنند مردم چون فقط مثلا آقا را خبرگان‏رهبری انتخاب کردن، قبول دارند. مردم آقا را دلی قبول دارند. مقبولیتش به کنار، محبوبیتش غوغا کرده!

خیلی حرفا رو نمی‏شود زد. گفتنی نیست. ظرفیت می‏خواهد. ظرفیت‏ها مهم است. آقا امام مجتبی جانم فداش؛ گاهی اسرارش رو به ابالفضل هم نمی گفت. طاقت فقط باید طاقت معصوم باشد. این ظرفیت فقط ظرفیت امام است. برای حضرت ابالفضل هم امام مجتبی بعضی حرفاه را نمی گفت. بعد از تشییع جنازه آمده بود سر گذاشته بود به دیوار، حضرت زینب گفت چی شد؟ خوب بود تشییع جنازه؟ گفت نه! چی شده؟ شمشیر دستمه؛ بابام امیرالمومنینه؛ داداشم رو تیربارون کردن... همین طور نگاه کردم... اگر روضه حضرت زهرا رو اون طوری که امام حسن دیده بود، برا حضرت ابالفضل می گفت، ابالفضل طاقت نمی آورد. چون حضرت ابالفضل ذخیره کربلاست، امام حسن نگفت تا بماند ابالفضل.

شعاری هم نیست. الحمدلله و‏المنه. ما نه یک ریال از این دولت گرفتیم نه یک ریال از دولت قبلی. تازه به ما بدهکار هم هستند! هیچ دولتی را هم صد‏در‏صد تایید نمی کنیم الا دولت کریمه امام زمان. اگر قرار باشد دولت‏ها هیچ ایراد نداشته باشند که دلیلی برای ظهور امام زمان باقی نمی‏ماند. خوب و خوب‏تر داریم.

بحث انتخابات تمام شده. 9دی همه آمدند تو صحنه. شما ببینید 9دی این همه جمعیت آمد، از تصاویر 9دی یه عکس رییس جمهور برا من بیارید! فقط روی آقا حسب ولایت حساسیت داریم. حساسیت عقلانی هم داریم. اثبات شده است. در قرآن اومده. آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید است. زحمت کشیده، مرجع تقلید شده. این قدر این اجانب زحمت کشیدند خوننده و روحانی و مرجع رو به جون همدیگر بندازند. خیلی زور زدند، نشد. نور، در جامعه ما مراجع هستند. مرجع تقلید این همه عمرش را سپری کرده. وقتی می‏گوید خامنه‏ای کوثر است، دشمن او ابتر است، رو هوا نمی گوید. رفقا به هوش باشید؛ به هوش باشید.

هواسمان 22بهمن جمع باشد. خلاصه همه 22 بهمن‏ها، ایام‏الله و روز قدس و... می شود این 22 بهمن. دیگر حرف جنبش سبز هم نیست. الان با رای های جور‏وا‏جور تو هیئت نشستند. اصلا بحث انتخابات نیست. بحث ولایت است. و ان‏شاء‏الله به حق حضرت‏زهرا(س) در 22بهمن آبروی دشمنای نظام خواهد رفت.

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic