اللهمّ صلّ علی فاطمة وابیها و بعلها و بنیها و امّها
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم


اللهم صل علی محمد و آل محمد

و عجل فرجهم


حضرت روح الله:

هیچگاه نگفته و نمی گویم که امروز در این جمهوری، به اسلام بزرگ با همه ابعادش عمل میشود و اشخاصی از روی جهالت و عقده و بی انضباطی بر خلاف مقررات اسلام عمل نمیکنند ، لکن ... اگر این اقلیت اشکال تراش و کارشکن به کمک بشتابند تحقق این آمال آسان تر و سریع تر خواهد بود و اگر خدای نخواسته اینان به خود نیایند، چون توده ملیونی بیدار شده و متوجه مسائل است و در صحنه حاضر است ... کجروان و اشکال تراشان در مقابل این سیل خروشان نخواهند توانست مقاومت کنند."
فرازی از وصیتنامه


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
[cb:blog_page_title]
[cb:post_body1] [cb:post_body2]


طبقه بندی: [cb:post_category_name]،
برچسب ها:[cb:post_tag_name]،


[cb:post_continue_link]
تاریخ : [cb:post_create_date] | [cb:post_create_time] | نویسنده : [cb:post_author_name] | نظرات([cb:post_comment_count])

.: تعداد کل صفحات [cb:pages_total] :. [ [cb:pages_no] ]

.: Weblog Themes By Bia2skin :.
مطالب اخیر وبگاه

رییس ستاد انتخابات كشور با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس نهم در سال جاری گفت: آمریكا، انگلیس و سایر دشمنان برای اخلال در انتخابات برنامه دارند.

 
به گزارش ایرنا، صولت مرتضوی صبح امروز یكشنبه در كنفرانس خبری در وزارت كشور، در پاسخ به سوال ایرنا درباره برنامه‌های دشمنان برای اخلال در انتخابات مجلس در سال جاری اظهار داشت: یكی از برنامه‌های دشمنان مایوس كردن مردم به منظور كاهش مشاركت عمومی در انتخابات است. 
وی افزود: دومین برنامه دشمنان، اخلال در روند اجرای انتخابات و سومین برنامه آنان اعتمادزدایی از مجریان انتخابات است. 
معاون سیاسی وزیر كشور با بیان اینكه دشمنان از دیرباز برنامه‌هایی را علیه كشور ما داشته‌اند، گفت: آگاه باشیم تا فرصتی برای سوء استفاده بیگانگان ایجاد نكنیم. 
مرتضوی با بیان اینكه دشمنان همواره به دنبال آن هستند كه نقاط قوت را تبدیل به ضعف كنند، خاطرنشان كرد: در فتنه 88، به رغم مشاركت بالا و رای منحصر به فرد مردم به احمدی‌نژاد و در حالی كه انتخابات در اتاق شیشه‌ای برگزار می‌شود، بیگانگان با همراهی برخی عوامل داخلی، مزاحمت‌هایی را ایجاد كردند. 
 
** ملاك رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات، قانون است 
رییس ستاد انتخابات كشور در پاسخ به سوال دیگر ایرنا در خصوص تایید یا عدم صلاحیت عوامل فتنه 88 در انتخابات مجلس اظهار داشت: در رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات، ملاك قانون است و ما به عنوان دولت و وزارت كشور و مجری انتخابات، بر آن هستیم كه قانون را مو به مو اجرا كنیم. 
مرتضوی با تاكید بر اینكه در اجرای قانون اهل مماشات نیستیم، تصریح كرد: قانون را به معنای حقیقی اجرا می‌كنیم و چنانچه كسی تخلفی انجام داده باشد، در چارچوب قانون به صلاحیتش رسیدگی خواهد شد. 
 
** انتخابات مظهر جمهوریت نظام جمهوری اسلامی است 
رییس ستاد انتخابات كشور در ابتدای سخنانش در جمع خبرنگاران رسانه‌ها با گرامیداشت یاد شهید آیت‌ا... بهشتی و یاران باوفایش، به برگزاری كنفرانس مبارزه با تروریسم در ایران اشاره كرد و افزود: این كنفرانس گام مثبت و نقطه عطفی برای محكومیت تروریسم دولتی دولت‌های استكباری همچون آمریكا و رژیم صهیونیستی است. 
وی با تاكید بر اینكه انتخابات مظهر جمهوریت نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: انتخابات بستر مشاركت مردم در تعیین سرنوشت خود است. 
مرتضوی اضافه كرد: جمهوری اسلامی ایران همواره با اتكا به آرای عمومی توانسته است به عنوان ام‌القرای جهان اسلام، طرحی نو در ارایه حكومت دینی تدوین كند. 
معاون سیاسی وزیر كشور ادامه داد: اگر بیش از 30 سال عمر جمهوری اسلامی ایران را مطالعه كنیم، می‌بینیم كه منهای انتخابات‌های میان‌دوره‌ای و انتخابات‌های دور دوم، معمولا هر سال یك انتخابات برگزار شده است. 
وی افزود: تاكنون 29 انتخابات اعم از رفراندوم جمهوری اسلامی، خبرگان قانون اساسی، خبرگان رهبری، انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شوراهای اسلامی شهر و روستا داشته‌ایم كه در تمامی این انتخابات بنا به تعبیر امام راحل، میزان رای ملت بوده است. 
مرتضوی با بیان اینكه مردم ایران طراز مناسبی را در مشاركت همه‌جانبه به ثبت رسانده‌اند، اظهار داشت: انتخابات نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی است كه گاهی دشمنان خارجی و برخی عناصر پلید داخلی بر آن بودند كه این نقطه قوت را تبدیل به نقطه ضعف كنند اما با هوشیاری مردم و رهبری انقلاب، نقشه‌های آنان نقش بر آب شده است. 
 
** رشد كمی و كیفی انتخابات در دولت احمدی‌نژاد 
رییس ستاد انتخابات كشور در ادامه با اشاره به برگزاری چهار انتخابات در دولت احمدی‌نژاد یادآور شد: انتخابات‌های مجلس خبرگان رهبری چهارم، مجلس شورای اسلامی هشتم، شوراهای اسلامی شهر و روستای سوم و ریاست جمهوری دهم در دولت دكتر احمدی‌نژاد برگزار شد. 
وی با اشاره به مطالعه كمی و كیفی خود درباره انتخابات تاكید كرد: مدعی هستیم كه به ملت ایران عرض كنیم هم از حیث كیفیت یعنی زیبایی برگزاری انتخابات و هم از حیث كمیت یعنی میزان مشاركت مردم با دوره‌های قبل غیرقابل مقایسه است. 
 
** مقایسه انتخابات در دولت احمدی‌نژاد با سایر دولت‌ها 
مرتضوی در بخش دیگری از سخنانش با مقایسه مشاركت مردم در انتخابات در دولت احمدی‌نژاد نسبت به قبل خاطرنشان كرد: در سومین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری كه در اول آبان 1377 برگزار شد، میزان مشاركت مردم 46 درصد بوده و در چهارمین دوره انتخابات مجلس خبرگان، میزان مشاركت 61 درصد بوده است. یعنی دولت احمدی‌نژاد موفق شد 46 درصد مشاركت مردم را به 61 درصد برساند. 
وی افزود: در دومین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا میزان مشاركت 96/49 درصد و نزدیك به 50 درصد بوده است و در سومین دوره انتخابات شوراها، میزان مشاركت 83/64 درصد بوده است. 
معاون سیاسی وزیر كشور ادامه داد: در نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری میزان مشاركت مردم 84/62 درصد و در دهمین دوره 84 درصد بوده است. 
مرتضوی اضافه كرد: در انتخابات مجلس هفتم، 50 درصد مردم مشاركت كردند و در انتخابات مجلس هشتم، 55 درصد مشاركت مردم را شاهد بودیم. 
رییس ستاد انتخابات كشور با تاكید بر اینكه این آ‌مار موید مشاركت‌پذیری مردم و سلامت در انتخابات است، تصریح كرد: یكی از نكات برجسته در جمهوری اسلامی ایران، انتخابات است كه با سایر نقاط دنیا قابل مقایسه نیست. 
 
** در جمهوری اسلامی ایران رای عالی‌ترین مقام كشور با رای یك روستایی برابر است 
مرتضوی در ادامه اظهار داشت: در جمهوری اسلامی ایران آرای مردم معادل است، چرا كه در نظام جمهوری اسلامی رای عالی‌ترین مقام كشور با رای یك روستایی برابری می‌كند. 
وی افزود: اما در برخی كشورها همچون آمریكا، برای برخی صاحبان ثروت و قدرت، انحصارات ویژه‌ای را قایل هستند. 
معاون سیاسی وزیر كشور با یادآوری اینكه دشمنان همواره به دنبال آن هستند كه این نقطه قوت را به ضعف تبدیل كنند، خواستار هوشیاری همگان شد تا دشمنان نتوانند تهدیدی را متوجه كنند. 
 
** در انتخابات دهم ركوردهای جهانی را شكستیم 
مرتضوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش موثر و منحصر به فرد رسانه‌ها در برگزاری انتخابات گفت: در انتخابات دهم ركوردهای جهانی را شكستیم و میزان مشاركت حدود 85 درصدی مردم بی‌نظیر است. 
وی خاطرنشان كرد: رسانه‌ها می‌توانند به مشاركت مردم در انتخابات، در سلامت، صحت و سرعت اجرای انتخابات كمك كنند. 

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات