اللهمّ صلّ علی فاطمة وابیها و بعلها و بنیها و امّها
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم


اللهم صل علی محمد و آل محمد

و عجل فرجهم


حضرت روح الله:

هیچگاه نگفته و نمی گویم که امروز در این جمهوری، به اسلام بزرگ با همه ابعادش عمل میشود و اشخاصی از روی جهالت و عقده و بی انضباطی بر خلاف مقررات اسلام عمل نمیکنند ، لکن ... اگر این اقلیت اشکال تراش و کارشکن به کمک بشتابند تحقق این آمال آسان تر و سریع تر خواهد بود و اگر خدای نخواسته اینان به خود نیایند، چون توده ملیونی بیدار شده و متوجه مسائل است و در صحنه حاضر است ... کجروان و اشکال تراشان در مقابل این سیل خروشان نخواهند توانست مقاومت کنند."
فرازی از وصیتنامه


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
[cb:blog_page_title]
[cb:post_body1] [cb:post_body2]


طبقه بندی: [cb:post_category_name]،
برچسب ها:[cb:post_tag_name]،


[cb:post_continue_link]
تاریخ : [cb:post_create_date] | [cb:post_create_time] | نویسنده : [cb:post_author_name] | نظرات([cb:post_comment_count])

.: تعداد کل صفحات [cb:pages_total] :. [ [cb:pages_no] ]

.: Weblog Themes By Bia2skin :.
مطالب اخیر وبگاه

رییس‌جمهور تصریح كرد: دولت تا آخر پای پرچم ولایت فقیه ایستاده است و وظایف خود را به‌طور كامل انجام خواهد داد.

محمود احمدی‌نژاد عصر امروز (یكشنبه) در جلسه هیأت دولت، ولایت فقیه را مهم‌ترین محور انقلاب اسلامی دانست و با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر شادمانی دشمنان از برخی مسائل داخلی كشور تصریح كرد: ما هرگز به دشمنان اجازه نخواهیم داد از برخی مسائل داخل كشور سوء استفاده كنند و بی‌تردید كسانی كه خیال كردند روزنه‌ای پیدا شده و می‌توانند به ملت ایران و انقلاب و نظام برآمده از اراده آن لطمه بزنند، حتما پشیمان خواهند شد و برای چند دهمین‌بار متوجه خواهند شد كه در اشتباه فاحش هستند.

وی با اشاره به اینكه تئوری ولایت فقیه نقطه محوری اندیشه امام(ره) است، اظهار داشت: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اصل ولایت فقیه در مقابل نظام سرمایه‌داری و ماركسیسم، روش جدیدی از زمامداری را مطرح نمود و این روش برآمده از اعماق اعتقادات ما و حلقه اتصال ما به همه اندیشه‌های الهی است كه پیامبران الهی به بشریت هدیه نمودند.

رییس‌جمهور تأكید كرد: اگر بخواهم این مسأله را در یك جمله بیان كنم، باید بگویم كه ولایت فقیه راه امام زمان(عج) است.

رییس‌جمهور اضافه كرد: رهبر معظم انقلاب در طول دوره ریاست جمهوری بنده، همواره با روشن‌بینی، هوشمندی و دقت هرچه تمام‌تر كمك، مدیریت و هدایت می‌كنند و دولت همیشه از رهنمودهای ایشان بهره برده و البته هر اختلافی هم در چارچوب اندیشه و نظام ولایت فقیه قابل حل می‌باشد.

احمدی‌نژاد با تأكید بر آمادگی هرچه بیشتر خود برای انجام وظایف و مسؤولیت‌هایی كه ملت برعهده دولت گذاشته است، اظهار داشت: اعتقاد و باور من این است كه یك رییس‌جمهور قوی و مقتدر موجب عزت رهبری، كشور و به‌خصوص ملت می‌باشد. یك رییس‌جمهور قوی می‌تواند بایستد، سپر باشد، دفاع كند، امور كشور را پیش برده و موجب عزت كشور شود. هر رهبر و مدیر جامعه‌ای نیز نیازمند بازوان پرتوان است، تجربه تاریخی حاكی از آن است كه حتی زمانی كه بالاترین شخصیت‌های اعتقادی ما فاقد بازوان پرتوان بودند، اراده و منویات آنها روی زمین باقی ماند و جاری نشد.

رییس‌جمهور با بیان اینكه باید كشور را با قدرت اداره كرده و اثبات نماییم كه نظام جمهوری اسلامی كارآمد است، گفت: دشمنان سال‌ها تبلیغ و طراحی كردند تا چنین القا كنند كه جمهوری اسلامی ایران ناكارآمد است و چه‌بسا عناصر آنها در برنامه‌ریزی‌ها طوری عمل می‌كردند كه این ناكارآمدی را اثبات نمایند لذا بزرگ‌ترین خدمت به نظام اسلامی اثبات كارآمدی جمهوری اسلامی ایران است و دولت این كار را وظیفه خود می‌داند.

وی با قدردانی از خدمات اعضای هیأت دولت گفت: شما به فضل الهی موفق بودید و گره‌های 50 ساله را باز كردید. شما اصل 44 قانون اساسی را طوری اجرا نمودید كه بسیاری از مدعیان باور نمی‌كنند و برای اولین‌بار در بحث‌های مسكن و اشتغال به‌صورت ریشه‌ای وارد عمل شدید. شما در بحث‌های سهام عدالت، هدفمندی یارانه‌ها، عمران، آبادی و زیرساخت‌ها و تأمین نیازهای زیربنایی كشور به‌طور اساسی اقدام كردید و در بحث اصلاحات ساختاری اقتصاد به‌طور جدی عمل نمودید كه امیدوارم خداوند به این اقدامات بركت بدهد و هدایت كند تا دنیا با الگوی جدیدی از كشورداری و زندگی مواجه شود و حق انتخاب داشته باشد.

رییس‌جمهور خاطرنشان كرد: ما به‌صورت اعتقادی، منطقی و علمی با اساس استكبار و صهیونیسم مخالف هستیم و همه مطمئن باشند كه احمدی‌نژاد تا نابودی استكبار و رژیم پلید صهیونیستی با آنها مقابله خواهد كرد.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینكه یكی از محورهای اصلی تبلیغات دشمنان و بدخواهان طی چند روز اخیر كه به بهانه غیاب بنده صورت گرفت موضوع تبعیت از ولایت فقیه بود، خاطرنشان كرد: عده‌ای در خارج با مكاری و تزویر و عده‌ای جاهل و بعضا مغرض هم در داخل جشن و پایكوبی به راه انداختند كه البته قصد پاسخگویی به آنها را ندارم. آنچه روشن است اینكه در طول 5 سال و 6 ماهی كه در دولت در خدمت مردم بودیم شبانه‌روز با عشق و ایمان مشغول كار بودیم و همه وجودمان در مسیر ولایت بوده است.

رییس‌جمهور خاطرنشان كرد: دولت حاضر، تنها دولتی است كه همه اعضای آن بر موضوع ولایت فقیه متفق‌القول هستند و میثاق بسته‌اند تا از آن تبعیت كنند.

احمدی‌نژاد گفت: كسانی كه نمی‌توانند به قدرت اداره دولت، سیاست‌های اقتصادی و مدیریت آن ایراد بگیرند بازی جدیدی طراحی كرده‌اند ولی در اشتباه هستند.

رییس‌جمهور تصریح كرد: دولت تا آخر پای پرچم ولایت فقیه ایستاده است و وظایف خود را به‌طور كامل انجام خواهد داد.

احمدی‌نژاد با اشاره به تبلیغات دشمنان بیرونی مبنی بر ایجاد شكاف در نظام اظهار داشت: نظام سلطه و استكبار و رژیم صهیونیستی پلید و نامشروع بدانند كه احمدی‌نژاد به فضل الهی، اعتقادی، سیاسی و براساس برنامه با آنها دشمنی می‌كند و تا آخر و نابودی آنها خواهد ایستاد.

رییس‌جمهور تأكید كرد: من تا لحظه آخر عمر در مسیر ولایت علیه استكبار و رژیم صهیونیستی خواهم بود و امیدوارم خدای متعال محو و نابودی این رژیم را به ما نشان دهد.

احمدی‌نژاد خاطرنشان كرد: البته دوركاری و خانه‌نشینی چند روزه دلایلی دارد كه این دلایل را در دل خود نگه می‌دارم چون بسیاری از حرف‌ها باید در دل انسان باقی بماند اما از خدای بزرگ می‌خواهم ملت، كشور، رهبر و انقلاب را تا حركت آخر محفوظ بدارد و همه بتوانیم در این مسیر نورانی و روشن، خدماتی ماندگار و خداپسند ارایه كنیم.

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic