اللهمّ صلّ علی فاطمة وابیها و بعلها و بنیها و امّها
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم


اللهم صل علی محمد و آل محمد

و عجل فرجهم


حضرت روح الله:

هیچگاه نگفته و نمی گویم که امروز در این جمهوری، به اسلام بزرگ با همه ابعادش عمل میشود و اشخاصی از روی جهالت و عقده و بی انضباطی بر خلاف مقررات اسلام عمل نمیکنند ، لکن ... اگر این اقلیت اشکال تراش و کارشکن به کمک بشتابند تحقق این آمال آسان تر و سریع تر خواهد بود و اگر خدای نخواسته اینان به خود نیایند، چون توده ملیونی بیدار شده و متوجه مسائل است و در صحنه حاضر است ... کجروان و اشکال تراشان در مقابل این سیل خروشان نخواهند توانست مقاومت کنند."
فرازی از وصیتنامه


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
[cb:blog_page_title]
[cb:post_body1] [cb:post_body2]


طبقه بندی: [cb:post_category_name]،
برچسب ها:[cb:post_tag_name]،


[cb:post_continue_link]
تاریخ : [cb:post_create_date] | [cb:post_create_time] | نویسنده : [cb:post_author_name] | نظرات([cb:post_comment_count])

.: تعداد کل صفحات [cb:pages_total] :. [ [cb:pages_no] ]

.: Weblog Themes By Bia2skin :.
مطالب اخیر وبگاه

 

ریشه و انگیزه‌ی اصلی اوج گرفتن این رمال‌بازی‌ها، شیطان‌پرستی جن‌گیری و نفوذش در عرصه‌ی سیاست چیست؟ پاسخی تحلیلی و به دور از جنجال‌ی خبری بدهید. (از همه‌ی گرامیان تقاضا می‌شود حتماً این مطلب را با دقت مطالعه نمایند)

چقدر خوب و مایه‌ی امید است که جوانان با بصیرت کامل به جریانات و اخبار منتشره دقت می‌کنند و سعی دارند با نگاه تحلیلی مسائل را به دور از به اصطلاح جنجال‌های ژورنالیستی بررسی و ریشه یابی کنند.

در این که امروزه اندیشه‌ی سیاسی اسلام با پشتوانه‌ی نزدیک به دو میلیارد مسلمان جهان، تنها قطب قدرتمند مقابل امپریالیسم و صهیونیسم بین‌الملل است شکی نیست. هم چنین در این که جمهوری اسلامی ایران نیز به عنوان تنها کشوری که از حکومت اسلامی برخوردار گردیده و توانسته به رغم همه‌ی فشارها 33 سال مقاومت و پیشرفت داشته باشد و بالتبع الگوی مناسبی برای سایر کشورها و ملل مسلمان قرار گیرد نیز تردیدی نیست، چه آن که همه‌ی قدرت‌های غربی و حتی عربی و ... مکرر به این مهم اذعان نموده‌اند.

بدیهی است که دشمن در مطالعه‌ی چگونگی پیدایش، استمرار، مقاومت، پیشرفت و صدور انقلاب اسلامی بی‌کار نشسته است، چرا که «دشمن شناسی» یکی از اصول اولیه‌ی مبارزه است.

چنان چه همگان شاهدند و دوست و دشمن نیز اقرار دارند، آمریکا در این چند سال همه‌ی روش‌های ممکن برای شکست حریف تجربه کرده است.

آغاز مقابله‌ی آمریکا (به عنوان رهبر امپریالیسم و مرکز قدرت سیاست‌های انگلیسی، ماسونی و صهیونیستی در جهان) با روش‌هایی بود که برای خودشان علت، ابزار و سبب موفقیت و شکست بود. به عنوان مثال: حمله سیاسی در محافل بین‌المللی - سپس ایجاد آشوب‌های منطقه‌ای در کردستان و ... -پس از آن اعمال تحریم‌های شدید سیاسی و اقتصادی، تقویت و فعال ساختن گروه‌های بزرگ ترور که عملکردشان به مراتب از گروه‌هایی مانند القاعده و طالبان خشن‌تر بود و توانستند جمع کثیری از متفکرین و سیاستمداران [مانند: شهدای محراب، مطهری، بهشتی، باهنر، رجایی، صیاد، وزراء و نمایندگان مجلس در انفجار حزب و صدها تن از اقشار مختلف و حتی بازاریان و سرمایه‌داران مؤمن و انقلابی] را به شهادت برسانند -  تحمیل جنگ سخت توسط صدام و یک کشور خارجی با حمایت همه جانبه جهانی [از تانک‌های چیفتن انگلیسی، بمب‌های شیمیایی آلمانی، موشک‌های کروز فرانسوی، میگ‌های روسی، سلاح‌های سبک و مین‌های اسرائیلی، آواکس‌های آمریکایی گرفته تا حمایت دیپلماسی در نهادهای بین‌المللی، پول عربی و ...) – تحمیل جنگ نرم با گسترش جنگ روانی، ضد تبلیغ، جنگ سایبری و خبری و ...، اما نه تنها هیچ کدام در سرنگونی این نظام موفق نشد، بلکه موجب استحکام، تقویت و نشاط و شور بیشتر گردید.

بدیهی است که آمریکا در مطالعه‌ی خود بیش از پیش به این نتیجه رسیده است که تنها عامل موفقیت و پیشرفت این نظام و کشور، همان عامل معروف «دین اسلام» و آن هم نه «اسلام آمریکایی» شناخته شده و مغلوب، بلکه اسلام ناب محمدی (ص) با تحقق اصولی چون ولایت فقیه است. از این رو لازم بود که با تاکتیک و سلاحی مشابه به جنگ ادامه دهد، هر چند که تاکتیک‌ها و سلاح‌های دیگر را کنار نگذاشته است.

آمریکا (ماسون و صهیونیسم بین‌الملل) در تدوین استراتژی‌ها و روش‌های متفاوت در جنگ با اسلام بی‌تجربه نبودند و از هر گونه حربه‌ای (مانند: نقد، ضد تبلیغ، اشاعه‌ی فحشا و فساد ... و مهم‌تر از همه ایجاد تفرقه‌های مذهبی، گروهی و ملی) استفاده کرده بودند، اما آنها را نیز در این نبرد ناکارآمد یافتند. لذا در مطالعات خود به این نتیجه رسیدند که «اندیشه‌ی دینی تشیع» با محوریت معنویت ایمانی و قلبی در باورها و نیز انتظار ظهور منجی در عمل، از عوامل اصلی این مقاومت، پیشرفت و اشاعه‌ی فرهنگ انقلاب است. پس، تصمیم گرفتند از همین راه وارد شوند.

آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها حمله‌ی چند جانبه‌ای را در این میدان آغاز کرده یا بهتر بگوییم شدت بخشیدند. از یک ترویج به اصطلاح مدرنیسم و پست مدرنیسم و ساختار شکنی را در دستور کار قرار دادند ـ که فیلم‌ها و سریال‌های ما به ویژه در دو دهه‌ی اخیر نمود بارز آن است – و از سوی دیگر به بهانه‌ی اسلام مدرن و روشنفکر به تحریف اندیشه‌های ناب اسلامی و شیعی پرداختند که ظهور و بروز امثال سروش، مهاجرانی، قرائت جدیدی‌ها و ...، سمبل‌های این حرکت هستند و از سوی دیگر فرازهای تاریخی حرکت‌ساز مانند: غدیر خم، صلح امام حسن (ع)، قیام امام حسین (ع) ... و انتظار ظهور و بالتبع هیئات مذهبی، سخنرانان دینی و ... را به باد تحریف و انتقاد گرفتند و از سوی دیگر در ترویج به اصطلاح عرفان‌های دروغین و تولید و توزیع گسترده‌ی «مدعیان» از هیچ تلاشی فرو گذار نکردند.

آغاز اوج‌گیری این نوع از جنگ نرم و حرکت انحرافی، دوم خرداد و روی کار آمدن خاتمی و باندش بود. در طی مدت صدرات بی‌برکت او، هم انحراف در اندیشه‌ها، و هم فساد و فحشا و هم عرفان‌های کاذب و مدعیان قوت و قدرت گرفتند.

بدیهی است که وقتی جریانی قوت و قدرت می‌گیرد، حکومت و دولت نیز از نفوذ آن در امان نمی‌ماند، لذا طراحان اصلی و خارجی  - تبیین کنندگان اصلی استراتژی‌های جنگ نرم علیه اسلام، تشیع و جمهوری اسلامی - این انحراف‌ها توانستند برخی از عوامل مستقیم یا غیر مستقیم خود را به مراکز قدرت نفوذ داده و در کنار برخی از مسئولین مهره‌ چینی کنند. لذا شاهدیم که حضور این افراد و تأثیرگذاریشان در داخل حکومت، از اواخر صدرات هاشمی شروع شد، در دوره‌ی خاتمی اوج گرفت و اکنون بر ملا شده است.

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات