اللهمّ صلّ علی فاطمة وابیها و بعلها و بنیها و امّها
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم


اللهم صل علی محمد و آل محمد

و عجل فرجهم


حضرت روح الله:

هیچگاه نگفته و نمی گویم که امروز در این جمهوری، به اسلام بزرگ با همه ابعادش عمل میشود و اشخاصی از روی جهالت و عقده و بی انضباطی بر خلاف مقررات اسلام عمل نمیکنند ، لکن ... اگر این اقلیت اشکال تراش و کارشکن به کمک بشتابند تحقق این آمال آسان تر و سریع تر خواهد بود و اگر خدای نخواسته اینان به خود نیایند، چون توده ملیونی بیدار شده و متوجه مسائل است و در صحنه حاضر است ... کجروان و اشکال تراشان در مقابل این سیل خروشان نخواهند توانست مقاومت کنند."
فرازی از وصیتنامه


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
[cb:blog_page_title]
[cb:post_body1] [cb:post_body2]


طبقه بندی: [cb:post_category_name]،
برچسب ها:[cb:post_tag_name]،


[cb:post_continue_link]
تاریخ : [cb:post_create_date] | [cb:post_create_time] | نویسنده : [cb:post_author_name] | نظرات([cb:post_comment_count])

.: تعداد کل صفحات [cb:pages_total] :. [ [cb:pages_no] ]

.: Weblog Themes By Bia2skin :.
مطالب اخیر وبگاه

در نهمین و دهمین دوره ریاست جمهوری، همه دلسوزان انقلاب اسلامی با تمام توانی که در اختیار داشتند، دست به دست هم دادند تا فردی از جنس مردم را به قدرت برسانند و در این راه از توان و ظرفیت های موجود اقشار مختلف جامعه از جمله طلاب، دانشجویان و عموم مردم استفاده شد تا با دست های خالی و کمک نیروهای حزب اللهی به کاندیدایی که معتقد است هیچ گاه از خط ولایت فقیه عدول نخواهد کرد، کمک شود.

اکنون با گذشت شش سال از ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد هنوز افرادی که پای کار دفاع گفتمانی از او برآمدند معتقدند که حمایت‌شان از او اصولی بوده و در مقابل جبهه‌ای که از ضد انقلاب خارجی تا انحصارطلبان داخلی صف‌آرایی کرده بودند، بهترین کار را با دفاع از گزینه جریان انقلاب کردند.

با این حال، با توجه به حمایت های مردم ولایی در انتخاب دکتر احمدی نژاد، شاید اکنون نوبت به وی رسیده تا در عمل ضمن زدودن حواشی و طرد جریان نفوذی به حسن نیت دوستداران جریان انقلاب پاسخ در خور بدهد.

در مجموعه اول از یادمان حماسه 22 خرداد با تعدادی از فعالین ستادهای مردمی محمود احمدی‌نژاد گفت‌وگو کرده‌ایم، اما قبل از این گفت‌وگوها متن پیام تاریخی رهبر معظم انقلاب بازخوانی می‌شود:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز ایران!

مردان و زنان آگاه و شجاع و زمان‌شناس!

سلام خدا بر شما كه شایستگی خود را برای دریافت سلام و رحمت الهی به اثبات رساندید. جمعه‌ی حماسی شما،‌ حادثه‌ئی خیره‌كننده و بی‌همتا بود كه در آن، رشد سیاسی و چهره‌ی مصمّم انقلابی و توان و ظرفیت مدنی ملت ایران، در نمائی زیبا و پرشكوه در برابر چشم جهانیان به نمایش درآمد.

اقتدار و عزتی كه شما با آرامش و متانت و كمالِ خود در تاریخ كشور به ثبت رساندید، و اراده‌ی خلل‌ناپذیری كه در میان آتشبار جنگ‌روانی دشمنان، با حضور در این عرصه‌ی تعیین‌كننده نشان دادید، از چنان اهمیتی برخوردار است كه با هیچ بیان معمولی و متعارفی نمی توان آن را توصیف كرد. تنها می توان گفت كه ملت ایران توانسته است همچنان موجبات رحمت الهی را در خود حفظ كند و دست قدرت خداوند را در حمایت از پیشرفت و تعالی این كشور، بالای سر خود نگاه دارد.

انتخابات 22خرداد، با هنرنمائی ملت ایران، نصاب تازه‌ئی در سلسله‌ی طولانی انتخاب‌های ملّی پدید آورد. مشاركت بیش‌از هشتاد درصدی مردم در پای صندوقها و رأی بیست‌وچهار میلیونی به رئیس جمهور منتخب، یك جشن واقعی است كه به حول و قوه‌ی الهی، خواهد توانست پیشرفت و اعتلای كشور و امنیت ملی و شور و نشاط پایدار را تضمین كند. دیروز شما توانستید ثابت كنید كه ایران به بركت شعارها و ارزشهای انقلاب اسلامی، در برابر تهاجم سیاسی و روانی از چنان مصونیت و صلابتی برخوردار است كه با گذشت سی‌سال از آغاز مردمسالاری دینی در این كشور،‌ از همیشه تازه نفس‌تر و سرزِنده‌تر در صحنه حاضر گشته و دوستان و دشمنان را به ادامه‌ی راه روشن خود مطمئن می‌سازد.

اینجانب با فروتنی در برابر عزم و ایمان شما مردم عزیز، این موفقیت بزرگ را به حضرت ولیّ‌الله‌الاعظم روحی‌فداه و به روح امام بزرگوار و به یكایك آحاد ملت تبریك عرض میكنم و همگان را به قدردانی از این لطف الهی و شكرگزاری در برابر پروردگار حكیم و علیم توصیه مینمایم. گمان بر این است كه دشمنان بخواهند با گونه‌هائی از تحریكات بدخواهانه، شیرینی این رویداد را از كام ملت بزدایند. به همه‌ آحاد مردم و بویژه جوانان عزیز كه سرزنده‌ترین نقش‌آفرینان این حادثه‌ی شورانگیز بودند، توصیه میكنم كه كاملاً هشیار باشند. همواره باید شنبه‌ی پس‌از انتخابات، روز مهربانی و بردباری باشد. چه طرفداران نامزد منتخب و چه هواداران دیگر نامزدهای محترم،‌ از هرگونه رفتار و گفتار تحریك‌آمیز و بدگمانانه پرهیز كنند. رئیس جمهور منتخب و محترم، رئیس جمهور همه‌ی ملت ایران است و همه و از جمله رقیبان دیروز باید یكپارچه از او حمایت و به او كمك كنند. بی شك این نیز امتحانی الهی است كه موفقیت در آن خواهد توانست رحمت خداوند متعال را جلب كند.

وظیفه‌ی خود میدانم از همه‌ی كسانی كه در خلق این حادثه‌ی بزرگ نقش آفریدند صمیمانه سپاسگزاری كنم: از نامزدهای محترم كه با مطرح ساختن نقطه‌نظرهای سیاسی و اقتصادی و با سخن و رفتار خود، دارندگان سلایق گوناگون اجتماعی و سیاسی را به صحنه آوردند، از نخبگان و برگزیدگانی كه مخاطبان خود را به حضور در این آزمون بزرگ دعوت كردند؛ از مراجع عظام و علمای اعلام و فرزانگان دانشگاهی و شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی؛ از رسانه‌ی ملی و مدیران و طراحان و مجریان و هنرمندان صداوسیما كه نو‌آ‌وری‌های تحسین‌برانگیز آنان نقش تعیین‌كننده‌ئی در این حادثه‌ی فراموش‌نشدنی داشت؛ از وزارت كشور و شورای محترم نگهبان كه با اخلاص و امانتداری كامل به وظیفه‌ی خطیر خود صادقانه و سخت‌كوشانه عمل كردند؛ از نیروی انتظامی و دیگر دستگاههای حافظ امنیت، كه فضای سالم و باز و آرام را برای مردم تأمین نمودند، و سرانجام و بیش‌از همه، از یكایك رأی‌دهندگان كه برای خود و كشورشان آبرو و ثبات و امنیت فراهم آوردند.

بار دیگر با تضرع و ابتهال، خدای عزیز و قدیر را از اعماق جان، سپاس گفته هدایت و رحمتش را برای این ملت و این بنده‌ی ناتوان مسألت میكنم و با سلام به حضرت ولی‌ّ الله‌الاعظم‌ روحی‌فداه به دعا و رعایت و حمایت آن صاحب اصلی این كشور دل می‌بندم و به روح امام راحل و ارواح طیبه‌ی شهیدان عزیز درود می‌فرستم.

والسلام علیكم و رحمةالله

سیّدعلی خامنه‌ای
23/خرداد/1388

رئیس ستاد حمایت های مردمی از احمدی نژاد در اسلامشهر با بیان اینکه پیروی از خط ولایت فقیه از مهمترین دلیل حمایت از احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری بود، گفت: مردمی بودن، پیرو خط امام بودن، سر دادن شعار عدالت، پیشرفت مردم به سوی قله های تعالی و عدالت محوری از دلایل عمده ای بود که موجب حمایت ما از احمدی نژاد شد.

ولی غلامی افزود: احمدی نژاد در انتخابات 84 با رقبای خود تفاوت های بسیاری داشت، او در اذهان عمومی فردی به نظر می آمد که چندان آشنایی با برنامه های سیاسی ندارد، اما از جایی که سخنانش از قشر مستضعف جامعه بود، بر دل مردم می نشست.

رئیس ستاد حمایت های مردمی از احمدی نژاد در اسلامشهر در ادامه با یادآوری بی پروایی رئیس‌جمهور در گفتار، بیان داشت: احمدی‌نژاد در دولت نهم از مسیر راستگویی، ظلم ستیزی و مبارزه با مفاسد اقتصادی خارج نشد و این چیزی بود که موجب اعتماد مجدد مردم به احمدی نژاد شد.

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت پر لیوان را در سنجش عملکرد رئیس‌جمهور بیشتر از نواقص می دانم و به نظرم موفقیت های دولت زیاد بوده و نواقص نیز به زودی برطرف خواهد شد.

رئیس ستاد حمایت های مردمی از احمدی نژاد در اسلامشهر در ادامه با یادآوری جریان فتنه سال 88 گفت: احمدی نژاد در این جریان بهترین نوع عملکرد را در مهار فتنه کرد زیرا اگر وارد قضایا می شد عده ای ادعا می کردند که به نفع خود وارد جریان شده تا ورق را برگرداند، بنابراین معتقدم رئیس‌جمهور بهترین رویه را در این زمینه در نظر گرفت تا مراجع قضایی به این موضوع رسیدگی کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم از انتخاب احمدی‌نژاد پشیمان نیستند، اظهار داشت: احمدی نژاد از بطن مردم آمد و به مشکلات چندین ساله رسیدگی کرد.

رئیس ستاد حمایت های مردمی از احمدی نژاد در اسلامشهر در ادامه با بیان اینکه حزب الله همیشه پیرو ولایت فقیه بوده است، گفت: این امت برای جلوگیری از انحراف از مسیر، همیشه چشم به رهبر و بعد از آن مراجع عظام ایران دوخته است تا آنان با درایت خاص خود، چشم استکبار و دشمنان اسلام را برای همیشه کور کنند.

وی با بیان اینکه احمدی نژاد تاکنون به وعده های خود عمل کرده است، ادامه داد: در اسلامشهر مطالبات خاص مردم شامل رسیدگی به امور اقتصادی و رفاهی بود که در دولت های دیگر کمتر به آن پرداخته می شد، هر چند که در کلیات رسیدگی می شد اما در جزییات از سوی مسئولان رده پایین تر کم کاری شده بود.

احمدی نژاد راهی برای ورود مجدد به معنویت باز کرد

معاون کمیته طلاب و رابط کمیته با ستاد مرکزی احمدی نژاد در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز با بیان اینکه زمانی فضای کشور ما فضایی معنوی و الهی بود و قالب مردم به سمت بندگی خدا پیش می رفتند، گفت: کشور ما به دلیل درگیری های سیاسی که با کشورهای مستکبر دنیا داشته کمی با این مسئله فاصله گرفت و از برخی موارد غفلت شد.

محمد نظرنیا اظهار داشت: در این بین، ساده زیستی واستقامت احمدی نژاد در مقابل مادیات و مظاهر دنیوی مردم را تحت تأثیر قرار داد، در واقع احمدی نژاد راهی را برای اوج‌گیری مجدد معنویت که خلأ آن در کشور دیده می شد، باز کرد و جامعه به سمت معنویت و الهی شدن گام برداشت.

عدالت مقدم بر توسعه

وی بازگشت به اصالت، دین و معنویت را که سال‌ها مورد غفلت واقع شده بود، خواسته واقعی دوستداران و مردم حامی احمدی نژاد دانست و ادامه داد: تفاوت احمدی نژاد با دیگر کاندیداها در نهمین دوره ریاست جمهوری این بود که آنان توسعه را بر عدالت مقدم می دانستند اما رئیس‌جمهور عدالت را مقدم بر توسعه می دانست و مردم احمدی نژاد را فردی اصولگرای عملگرا دیدند.

نظرنیا بیان داشت: احمدی نژاد با هر یک از این رقبا یک تفاوت انحصاری داشت و مردی از جنس مردم بود، بنابراین مردم در انتخابات 84 و پس از آن در انتخابات 88 به شخصیت احمدی نژاد و افکار او رأی دادند.

وی تصریح کرد: ثابت قدم بودن در عقیده همچنین مبارزه با اقتصاد، عدالت‌گرایی و ارزش قائل شدن به عدالت از دیگر تفاوت های رئیس‌جمهور با رقبای او بود، همچنین تاریخ نشان داده که مردم ایران تحت تأثیر آنچه می بینند، بیشتر قرار می گیرند تا این که تحت تأثیر حرف ها و تخریب ها قرار داشته باشند.

نظرنیا در ادامه گفت: حضور برخی افراد در کنار احمدی نژاد هزینه در پی داشته و رفتن عده ای دیگر نیز از کنار دولت، هزینه دار بود.

بدنه‌ اجتماعی گفتمان سوم تیر از انتخاب احمدی نژاد راضی است

معاون کمیته طلاب و رابط کمیته با ستاد مرکزی احمدی نژاد در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز با بیان اینکه در دولت نهم درگیری ها کمتر بود چون برای احمدی نژاد موارد مهمتری وجود داشت اما موضع احمدی نژاد هیچ تغییری نکرده است، گفت: رئیس‌جمهور مانند گذشته روحیه سربازی را نسبت به ولایت دارد و اگر رهبر انقلاب در جایی احساس کنند مصلحتی مورد غفلت واقع می شود، خود ایشان وارد عمل خواهند شد.

نظرنیا با یادآوری نقش احمدی‌نژاد در مهار فتنه 88 اظهار داشت: رئیس‌جمهور با مدیریت خوب در این جریان توانست بعد از رهبری جریان فتنه را مهار کند، او بسیاری از مکنونات قلبی رقبای خود را رو کرد زیرا سران فتنه سال‌ها به طور عجیبی به کارهای فریب کارانه پرداخته و مردم را فریب داده بودند که وی در جریان فتنه آنان را رسوا و به مردم معرفی کرد و این افشاگری برای نخستین بار بود که پس ازانقلاب به طور شفاف انجام شد.

وی همچنین با تاکید بر اینکه بدنه‌ اجتماعی گفتمان سوم تیر از انتخاب احمدی نژاد راضی است، خاطرنشان کرد: بی شک در آن مقطع بهترین گزینه احمدی نژاد بود و انتخاب وی از نظر شرعی تکلیف به حساب می آمد و ما موظف به انجام تکلیف بودیم نه مأمور به نتیجه.

وی بهترین دلیل موفقیت احمدی نژاد درسال 84 و 88 را توجه به اصول و در رأس آنها حضرت بقیه الله اعظم، اسلام ناب محمدی وولایت فقیه دانست و ادامه داد: پیروزی احمدی نژاد، پیروزی حزب الله و اصولگرایان بود و شکست ایشان هم شکست حزب الله خواهد بود. باید جریان اصولگرا و حزب الله کمک کند تا این راه را ادامه داده و احمدی نژاد نیز باید در تقویت آن بکوشد.

اصولگرایان در دوره نهم چشم و گوش‌شان به ولی فقیه دوخته بود

مسئول ستاد مردمی احمدی نژاد در چالوس در مورد مؤلفه های حمایت از رئیس‌جمهور در انتخابات اظهار داشت: اصولگرایان در دوره نهم چشم و گوش‌شان به ولی فقیه دوخته بود. ولایی بودن، ساده زیستی، پایبندی به آرمان ها، عدالت‌خواهی و استکبارستیزی از شاخصه های آقای احمدی نژاد بود، همچنین مردمی بودن وی در دوره‌ای که مسئولیت برعهده داشت، محرز بود و نقطه عطف او در زمان شهرداری تهران بود که اصولگرایان به این موضوع رسیدند.

محمد شریفی ادامه داد: بیشتر مردم ما دید ولایی دارند و به رهبری نگاه می کنند، مقام معظم رهبری در ارتباط با آقای احمدی نژاد فرمودند که اگر او رأی هم نمی‌آورد از این حیث که شعارهای انقلاب را زنده کرد، قابل تقدیر است و مردم یک خدمتگزار را خوب تشخیص می دهند.

وی افزود: در دوره کارگزاران و اصلاحات، مردم به شدت تشنه عدالت و عدالت طلبی شدند. مردم امیدوار بودند و می خواستند رئیس‌جمهور از جنس توده مردم باشد و از طیف دوره کارگزاران که غنی بود و غنی تر هم شد.

به دلیل حجم کار، نقایصی در کار دولت وجود دارد

مسئول ستاد مردمی احمدی نژاد در چالوس با یادآوری تفاوت احمدی نژاد در سال 84 با آقایان لاریجانی، قالیباف و رضایی گفت: در آن سال بعضی از آن آقایان اصولگرا که انشاالله ولایتی هم بودند، کاندیدای ریاست جمهوری شده بودند، اما مردم می خواستند به کسی رأی دهند که پشت جناح سیاسی خاصی جا خوش نکرده باشد.

وی ادامه داد: به فرمایش مقام معظم رهبری مردم سال ها حتی یک مدیر رده پایین استان خود را نتوانسته بودند به چشم ببینند اما از سال 84 رئیس‌جمهور و کابینه را در شهر خود حس کردند. در اثر سفرهای استانی و اقداماتی چون سهام عدالت و هدفمند کردن یارانه ها که در دولت اول پایه ریزی شد، مردم دیدند احمدی نژاد و کابینه اش در کار کردن برای آنها، شب و روز ندارند، هر چند که به دلیل حجم کار نقایصی هم در این زمینه وجود داشت.

مسئول ستاد مردمی احمدی نژاد در چالوس نیز در مورد خروج نیروهای دلسوز از اطراف رئیس‌جمهور گفت: اگر نگاهی به پرونده های اجرایی دولت های پس از انقلاب بیندازیم فردی که به عنوان رئیس‌جمهور از طرف ملت انتخاب می شد پس از گرفتن حکم تنفیذ از رهبر برای رسیدن به دور نمایی که ترسیم کرده بود افرادی را با توجه به توانمندی های شخصی آن فرد انتخاب می کند.

وی ادامه داد: اگر در حین کار رئیس‌جمهور احساس می کرد فلان وزیر با برنامه هایی که چیده تناسب و همخوانی ندارد و به هر دلیلی نمی تواند کار کند، تغییراتی می داد که بر اساس اختیارات او بود.

شریفی با بیان اینکه احمدی نژاد با خدمتگزاری به مردم، لبخند را بر لبان رهبری نشاند و اعتمادش را یک شبه به دست نیاورده که یک شبه هم از دست بدهد، گفت: درست است که اشتباهاتی وجود داشته ولی ما از رأی خود توبه نمی کنیم.

وی در مورد مهار فتنه پس از انتخابات بیان داشت: وقتی مردم در آن زمان از احمدی نژاد پرسیدند، مخالفین شما خیلی حرف ها می زنند چرا جواب نمی دهید، رئیس‌جمهور در جواب گفت اگر قرار باشد جواب این آقایان را بدهم، باید دولت دیگری تشکیل داده تا به جوابگویی این آقایان بپردازم. به نظر من بهترین مهار کننده فتنه در اول و آخر، مقام معظم رهبری بودند.

مسئول ستاد مردمی احمدی نژاد در چالوس وی ادامه داد: پس از تیر سال 84، با رأیی که مردم قاطعانه به احمدی نژاد دادند، این طور به نظر می رسید که انقلاب تا چند دوره بیمه شده و دولت از طیف اصولگرا است. اگر فرض را بر این بگذاریم که اتفاقی برای دولت رخ دهد باید این نکته را بدانیم که انقلاب ما هیچ گاه قائم به فرد نبوده، نیست و نخواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: ما از دست دادن امام خمینی(ره) در دوران پس از انقلاب را بدترین اتفاق می دانستیم که خوشبختانه دیدیم بعد از امام، مقام معظم رهبری انتخاب شد و تاکنون زیر سایه ایشان دستاوردهای زیادی داشته‌ایم.

شریفی با بیان یکی از خاطرات خود از دوره انتخابات گفت: خاطرات آن زمان کم نبود. در دوران انتخابات یک شب حدود ساعت 12 در خیابان به خانواده عجیبی برخوردم.در یک ماشین مدل بالا مادر خانواده با در دست داشتن عکس موسوی دست خود را از ماشین بیرون آورده بود در حالی که دختر و پسر وی، در صندلی عقب ماشین با در دست داشتن عکس احمدی نژاد، دست های خود را از ماشین بیرون آورده بودند. در واقع برای ما که در زمان جنگ نتوانستیم آن دوران را درک کنیم، انتخابات یک جبهه فرهنگی و اعتقادی است.

هوشیاری مردم، انتخابات را به نفع احمدی نژاد رقم زد

مسئول ستاد حمایت های مردمی احمدی نژاد در شهرستان کنگان نیز صداقت، منش و دیدگاه‌های رئیس‌جمهور را از مهم‌ترین دلایل حمایت از احمدی نژاد دانست و گفت: در عمل نیز دولت نشان داد که خیلی بیشتر از دولت های گذشته برای مردم زحمت می کشد و در خط ولایت فقیه قرار دارد، مقام معظم رهبری نیز بارها از دولت خدمتگزار تمجید کردند، در واقع مردم صداقت، پاکدامنی و در مسیر ولایت فقیه بودن احمدی نژاد را ملاک قرار دادند.

علی مذکوری اظهار داشت: در زمان انتخابات در ستاد احمدی نژاد، نیروهای مردمی از خود مایه می گذاشتند، در حالی که ما در ستادهای دیگر شاهد ریخت و پاش های آنچنانی بودیم. در کنگان پیرمردها و پیرزن ها برای پیروزی احمدی نژاد در انتخابات روزه می گرفتند و با خدا راز و نیاز می کردند، چون می خواستند رئیس‌جمهوری از جنس مردم بر سر کار بیاید.

وی با یادآوری رمز اعتماد مردم در سال 88 به احمدی‌نژاد افزود: مردم خیلی هوشیار هستند و بسیاری از مسائل را درک می کنند. هوشیاری مردم بود که موجب شد احمدی نژاد در مرحله دوم نیز آرا را به نفع خود رقم بزند، در آن زمان دشمن قصد داشت اختلاف‌های زیادی بین مردم در مورد کاندیدای ریاست جمهوری بیندازد که دعای خیر مردم و صداقت شخص احمدی نژاد تمام سوء نیت ها را خنثی کرد.

مذکوری درباره نقش احمدی‌نژاد در مهار فتنه اظهار داشت: باید در این زمینه به نقش ویژه رهبر معظم انقلاب اشاره کرد، حضرت آیت الله خامنه ای با دلالت و بصیرت بسیار والای خود فتنه را هدایت و مهار کردند و لطف خدا بود که بعضی از افراد خود را در این زمان نشان دادند و نظام ما بعد از جریان فتنه بسیار محکم‌تر از قبل شد.

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic