تبلیغات
اَشهَدُ اَنَّ اَمیرالمُومِنینَ عَلیّاً وَلیُّ الله - اسرائیل سیلی محكمی خورد و احمدی نژاد تقویت شد
اللهمّ صلّ علی فاطمة وابیها و بعلها و بنیها و امّها
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم


اللهم صل علی محمد و آل محمد

و عجل فرجهم


حضرت روح الله:

هیچگاه نگفته و نمی گویم که امروز در این جمهوری، به اسلام بزرگ با همه ابعادش عمل میشود و اشخاصی از روی جهالت و عقده و بی انضباطی بر خلاف مقررات اسلام عمل نمیکنند ، لکن ... اگر این اقلیت اشکال تراش و کارشکن به کمک بشتابند تحقق این آمال آسان تر و سریع تر خواهد بود و اگر خدای نخواسته اینان به خود نیایند، چون توده ملیونی بیدار شده و متوجه مسائل است و در صحنه حاضر است ... کجروان و اشکال تراشان در مقابل این سیل خروشان نخواهند توانست مقاومت کنند."
فرازی از وصیتنامه


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
[cb:blog_page_title]
[cb:post_body1] [cb:post_body2]


طبقه بندی: [cb:post_category_name]،
برچسب ها:[cb:post_tag_name]،


[cb:post_continue_link]
تاریخ : [cb:post_create_date] | [cb:post_create_time] | نویسنده : [cb:post_author_name] | نظرات([cb:post_comment_count])

.: تعداد کل صفحات [cb:pages_total] :. [ [cb:pages_no] ]

.: Weblog Themes By Bia2skin :.
مطالب اخیر وبگاه

 

دیلی تلگراف؛
اسرائیل سیلی محكمی خورد و احمدی نژاد تقویت شد
تمامی نامزدهای برجسته پیشنهادی احمدی‌نژاد برای تصدی وزارتخانه‌هایی همچون اطلاعات، كشور، نفت، اقتصاد و امور خارجه، موفق به اخذ رأی اعتماد از مجلس شدند كه این امر اهمیت زیادی نیز برای رئیس جمهوری داشت.
  
رأی اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به اكثر وزاری پیشنهادی
دكتر احمدی‌نژاد رئیس جمهوری برای كابینه دهم بازتاب گسترده‌ای در میان رسانه‌های جهان داشته است.
به گزارش ایران، خبرگزاری رویترز گزارش داد: پارلمان ایران روز پنجشنبه با تأیید صلاحیت بیشتر وزیران پیشنهادی محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور ایران، موقعیت وی را كه در حال رسیدگی به برنامه هسته‌ای تهران است، تقویت كرد.
رویترز افزود: تمامی نامزدهای برجسته پیشنهادی احمدی‌نژاد برای تصدی وزارتخانه‌هایی همچون اطلاعات، كشور، نفت، اقتصاد و امور خارجه، موفق به اخذ رأی اعتماد از مجلس شدند كه این امر اهمیت زیادی نیز برای رئیس جمهوری داشت.
شبكه خبری الجزیره نیز با انعكاس خبر اخذ رأی اعتماد 18 وزیر پیشنهادی از 21 وزیر نتیجه گرفت كه اكنون دولت ایران می‌تواند به پشتوانه رأی اعتماد پارلمان، وارد مذاكره هسته‌ای با غرب شود.
الجزیره افزود: همسویی قابل توجه مجلس ایران با دولت ناشی از تلاش و وحدت آنان در برابر فشار خارجی در موضوع هسته‌ای است.
این شبكه خبری ادامه داد: با این رأی اعتماد اكنون دولت محمود احمدی‌نژاد می‌تواند با موضعی محكم وارد مذاكرات هسته‌ای پیش رو با غرب شود و برای گرفتن امتیاز چانه‌زنی كند.
سرخوردگی رسانه‌های بیگانه
اما نكته قابل توجه در گزارش‌های رسانه‌های خارجی درباره انعكاس خبر رأی اعتماد نمایندگان مجلس به 18 وزیر پیشنهادی، سرخوردگی و سردرگمی این رسانه‌ها در تحلیل‌های خود است. این سردرگمی و عصبانیت از آنجا نشأت گرفته كه تحلیل‌ها و پیش‌فرض‌های این محافل خبری به نتیجه نرسیده است.رسانه‌های بیگانه با توجه به رأی عدم اعتماد مجلس به 4 وزیر پیشنهادی دولت نهم و نوع روابط دولت و مجلس طی 4 سال گذشته از ابتدای هفته گذشته با تأكید بر خط واگرایی میان دولت و مجلس، پیش‌بینی كرده بودند كه حداقل یك سوم كابینه پیشنهادی به مجلس رأی نخواهد آورد و در نتیجه دولت برای تشكیل جلسات خود به نصاب دوسوم اعضا نمی‌رسد.اما رأی اعتماد مجلس به ‏18‏ وزیر پیشنهادی، به نوعی سرخوردگی وعصبانیت این رسانه‎ها را درپی داشته و برای جبران این سرخوردگی، روش‌های جالبی در پیش گرفته‌اند.
این رسانه‌ها در فاز جدید و به‌منظور جبران سرخوردگی خود، به روش‌هایی از جمله به چالش كشیدن كارایی كابینه پیشنهادی رئیس‌جمهور متوسل شده و كوشیدند رأی اعتماد مجلس به ‏18‏ وزیر پیشنهادی را در چارچوبی فراتر از تصمیمات مجلس القا كنند و استقلال مجلس به عنوان یكی از قوای سه‌گانه جمهوری اسلامی را در این عرصه به چالش بكشند. آنان تلاش كردند گزاره معنادار فروكش كردن ناگهانی نارضایتی نمایندگان مجلس درباره كابینه پیشنهادی رئیس‌جمهور را مطرح كنند.
این رسانه‌ها كه تا 3 روز پیش از مجلس به‌عنوان نهادی كه با استقلال خود مقابل دولت می‌ایستد، تجلیل می‌كردند، پس از آنكه به نتیجه مطلوب خود نرسیدند، در واكنش به رأی بالای مجلس به كابینه پیشنهادی، ادعا كردند این مجلس نشان دهنده تركیب آرای كلی جامعه نیست و مجلسی است كه از یك انتخابات كاملاً برنامه‌ریزی شده و دستچین شده بعد از رد صلاحیت‌های گسترده شكل گرفته است.
مطبوعات اروپا: انتخاب وزیر دفاع ایران سیلی محكمی به اسرائیل بود
از سوی دیگر رأی اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سردار سرتیپ احمد وحیدی برای تصدی وزارت دفاع در كابینه دهم نیز بازتاب گسترده‌ای در محافل خبری و سیاسی جهان داشته است.
سردار احمد وحیدی روز پنجشنبه در جلسه رأی اعتماد در مجلس شورای اسلامی با 227 رأی بالاترین رأی را در مجلس به عنوان وزیر كسب كرد كه در تاریخ بررسی وزرا بی‌سابقه است. مطبوعات و روزنامه های اروپا در این باره اعلام كردند: قانونگذاران ایران با اكثریت آرا به تأیید احمد وحیدی به سمت وزیر دفاع این كشور رأی دادند و این نشان می‌دهد مسئولان ایران در برابر تهدیدات اسرائیل پشت سر هم قرار دارند.
روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف در این باره نوشت: انتخاب وزیر دفاع برای كابینه دهم در ایران سیلی محكمی به اسرائیل بود.این روزنامه افزود: سران تل آویو از مدتی پیش شروع به طرح اتهاماتی علیه وحیدی كردند كه این اتهامات تا كنون اثبات نشده ، اما تحلیل‌های آنها غلط از كار درآمد چرا كه نه تنها طرح این اتهامات باعث كاهش آرای وحیدی نشد بلكه تنها نماینده‌ای كه در مخالفت با وحیدی در مجلس نام نویسی كرده بود گفت كه به علت مواضع صهیونیست‌ها نه تنها مخالفت خود در برابر وزیر پیشنهادی دفاع را پس می‌گیرد بلكه به وی رأی مثبت خواهد داد.در ادامه این گزارش رسانه انگلیسی دیلی تلگراف آمده است: این موضوع باعث شد در مجلس ایران شعار مرگ بر اسرائیل طنین‌انداز شود، موضوعی كه نشان می‌دهد مسئولان ایران تا چه حد در برابر اسرائیل متحد هستند.
رویترز هم تصریح كرد: مجلس شورای اسلامی علاوه بر تصویب صلاحیت نخستین وزیر زن در جمهوری اسلامی، به احمد وحیدی به عنوان وزیر دفاع كه رژیم صهیونیستی مدعی است كه وحیدی در انفجار مركز یهودیان (آمیا) در آرژانتین دست داشته رأی بی‌سابقه‌ای داد.
این خبرگزاری افزود: پس از اعلام تعداد 227 رأی موافق به وحیدی كه بیشترین رأی موافق دریافتی در مقایسه با سایر وزرا بود، قانونگذاران ایران فریاد «مرگ بر اسرائیل» را سر دادند.
شبكه خبری الجزیره نیز در این باره گزارش داد: این رأی ناشی از تلاش مشترك ایرانیان برای نشان دادن وحدت در برابر دشمنان خارجی می‌باشد.
خبر دیگری حاكی است كه رأی اعتماد به وحیدی، انتقاد یك دادستان آرژانتینی فعال در تحقیقات مربوط به بمب‌گذاری سال 1994را به دنبال داشت. آلبرتو نیسمن گفت كه وحیدی از مصونیت دیپلماتیك برخوردار شده است و این امر تلاش ها را برای محاكمه او در آرژانتین پیچیده می‌كند. نیسمن ادامه داد: این امر یك سیلی به صورت سیستم قضایی آرژانتین است.
فیلیپ كرالی یكی از سخنگویان وزارت امور خارجه امریكا هم نسبت به رأی اعتماد مجلس به وزیر دفاع ایران گفت كه ما این اقدام را آزار دهنده یافتیم و فكر می‌كنیم كه ایران از این طریق صریحاً پیامی اشتباه ارسال می‌كند
  
   

 

http://saharnews.ir/view-6615.html

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir