اللهمّ صلّ علی فاطمة وابیها و بعلها و بنیها و امّها
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم


اللهم صل علی محمد و آل محمد

و عجل فرجهم


حضرت روح الله:

هیچگاه نگفته و نمی گویم که امروز در این جمهوری، به اسلام بزرگ با همه ابعادش عمل میشود و اشخاصی از روی جهالت و عقده و بی انضباطی بر خلاف مقررات اسلام عمل نمیکنند ، لکن ... اگر این اقلیت اشکال تراش و کارشکن به کمک بشتابند تحقق این آمال آسان تر و سریع تر خواهد بود و اگر خدای نخواسته اینان به خود نیایند، چون توده ملیونی بیدار شده و متوجه مسائل است و در صحنه حاضر است ... کجروان و اشکال تراشان در مقابل این سیل خروشان نخواهند توانست مقاومت کنند."
فرازی از وصیتنامه


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
[cb:blog_page_title]
[cb:post_body1] [cb:post_body2]


طبقه بندی: [cb:post_category_name]،
برچسب ها:[cb:post_tag_name]،


[cb:post_continue_link]
تاریخ : [cb:post_create_date] | [cb:post_create_time] | نویسنده : [cb:post_author_name] | نظرات([cb:post_comment_count])

.: تعداد کل صفحات [cb:pages_total] :. [ [cb:pages_no] ]

.: Weblog Themes By Bia2skin :.
مطالب اخیر وبگاه
مشروح سخنان رئیس‌جمهور در اجتماع عظیم نمازگزاران روز قدس
تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم

رئیس‌جمهور در اجتماع عظیم مردم روزه‌دار تهران تأكید كرد: برادران و خواهران مسلمان ما را قطعه قطعه می‌كنند، ایستادگی در برابر ظالم و حمایت از مظلوم یك اصل مسلم اعتقادی ما مسلمانان است. امام عزیز ما فرمود در هر كجای عالم كه ظلم باشد ما هستیم. فرمود تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست به فضل الهی ما هستیم.

به گزارش رجانیوز، متن كامل سخنان دكتر احمدی‌نژاد در ادامه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

فرارسیدن عید فطر را صمیمانه تبریك عرض می كنم. امیدوارم همگان توانسته باشند از ایام ماه مبارك رمضان، به‌ویژه لیالی قدر به نحو احسن استفاده كنند. امیدوارم خداوند متعال بهترین سرنوشت را برای ملت ایران و جامعه‌ی بشری رقم زده باشد.

روز قدس به روز سرنوشت‌ساز كل جهان تبدیل شده است

امروز، روز قدس و روز تلاش برای نجات فلسطین و بشریت از استیلای ستمگران جهانی است. امام راحل 30 سال قبل آخرین جمعه‌ ماه مبارك رمضان را روز قدس نامگذاری كردند. روز قدس روز وحدت مسلمانان و وحدت جامعه‌ بشری در برابر قدرت‌های ظالم و غاصب است و به لطف خداوند پس از 30 سال روز قدس به روز سرنوشت‌ساز كل جهان تبدیل شده است. امروز روز قدس روز جهانی است و یك صف‌بندی جدید در دنیا پیدا شده است؛ چنان‌كه در یك طرف این صف تمام آزادیخواهان، عدالت‌طلبان، موحدان، پاكان و انسان‌های صالح و خداجو قرار دارند و از طرف دیگر سلطه‌گران، استعمارگران و جنایت‌كاران.

یهودی‌ستیزی توسط دولت‌ها و سیاستمداران اروپایی و شبكه‌های صهیونیسم طراحی شد

سوال این است كه چرا چنین اتفاقی افتاده و چرا مساله‌ فلسطین این قدر مهم است و چرا امروز سرنوشت جامعه‌ بشری در گرو تحولات سرزمین فلسطین است؟

پس از جنگ جهانی اول با استفاده از غفلت ملت‌های منطقه و مسلمانان، سرزمین فلسطین را تحت قیمومت استعمار پیر قرار دادند و در این فاصله با فضایی كه ایجاد كردند صهیونیسم سازمان‌یافته و جنایتكار با پوشش خرید زمین وارد این سرزمین شدند و بخش وسیعی از این سرزمین را غصب و با كمك دولت انگلیس مردم را آواره كردند. قبل از جنگ جهانی دوم فعالیت‌های آنها گسترش پیدا كرد و در كشورهای اروپایی یك نمایش پیچیده به نام یهودی‌ستیزی راه انداختند؛ البته برخی مردم اروپا و دولت‌های آنها به خاطر رفتار بخشی از یهودی‌ها از آنها متنفر شده بودند و علاقه داشتند آنها را از اروپا بیرون كنند؛ اما اصل طراحی یهودی‌ستیزی توسط دولت‌ها و سیاستمداران اروپایی و شبكه‌های صهیونیسم طراحی شد و در این ارتباط صدها فیلم و كتاب درست كردند. بعد از جنگ جهانی دوم مدعی شدند در طول این جنگ ماجرای هولوكاست رخ داده و به ادعای آنها تعداد زیادی از یهودی‌ها در كوره‌های آدم‌سوزی كشته شده‌اند. آنها در واقع دو شعار را جا انداختند؛ یكی مظلومیت قوم یهود با دروغ‌ها و طراحی‌های پیچیده‌ی تبلیغاتی و ایجاد این جو روانی كه آنها مظلوم هستند و دوم اینكه آنها نیازمند یك سرزمین مستقل‌اند. آنها در ایجاد این فضا قوی عمل كردند؛ به نحوی كه جامعه‌ جهانی را تحت تاثیر این امر قرار دادند.

چرا اجازه نمی‌دهند از هولوكاست رمزگشایی و حقیقت و واقعیت آشكار شود؟

من در طول چهار سال گذشته در مورد مظلومیت دروغین آن‌ها مطالبی مطرح كرده‌ام، اما اینجا می‌خواهم یك اشاره‌ كنم كه این مظلومیت چقدر ریشه دارد و دروغین است.

سوال ما از آن‌ها این بود كه اگر ماجرای هولوكاست واقعا رخ داده چرا اجازه نمی‌دهید در مورد آن تحقیق شود؟ راجع به همه چیز تحقیق آزاد است، اما در مورد این ماجرا یك جعبه‌ سیاه درست كرده‌اند كه اجازه نمی‌دهند باز و بازخوانی شود و می‌خواهند از آن سوءاستفاده كنند. سوال‌ ما این است كه چرا اجازه نمی‌دهید از این ماجرا رمزگشایی و حقیقت و واقعیت آشكار شود؟

امروز مهمترین مسئله‌ جهان مسئله‌ فلسطین است و ما طراحی‌های استكبار را زیر سایه‌ صهیونیست‌ها می‌دانیم. ما سوال داریم كه اگر هولوكاست رخ داده كجا رخ داده؟ مگر غیر از اروپا بوده؟ چه كسانی مدعی هستند كه یهودی‌ستیزی در آن زمان ایجاد شده است؟ این یهودی‌ستیزی در كجا رخ داده است؟ در اروپا. چه كسانی آن را ایجاد كرده‌اند؟ دولتمردان اروپایی آن را ایجاد كرده‌اند.

اروپایی‌ها برای اینكه یهودی‌ها را از اروپا برانند و در فلسطین مستقر كنند یهودی‌ستیزی را ایجاد كردند، و دو كار متضاد را هم‌پایه‌ هم پیش بردند. یهودی‌ستیزی را خود طراحی و در كنار آن از جنایت‌های صهیونیست‌ها بی‌چون و چرا حمایت كردند، كه هر دو این كارها برای تحقق اهداف استعماری و سلطه بر منطقه و جهان بود.

اگر این ادعای آنها را كه آنها یك سرزمین مستقل داشته باشند بپذیریم و در واقع این منطق آنها را بپذیریم پس باید این حق را به تمام اقوام و ملل مختلف داد و اگر این حق را داد، چه اتفاقی می‌افتد؟ اگر این استدلال را بپذیریم پس باید این حق را به سرخ‌پوست‌های آمریكایی نیز بدهیم. سرخ‌پوست‌های آمریكایی كه سال‌ها قبل در آمریكا زندگی می‌كردند، فرهنگ انسانی داشتند، آنها به این سرخ‌پوستان حمله كردند و كشتار وسیعی انجام دادند و سرزمین‌شان را اشغال كردند. اگر بپذیریم اینها در فلسطین و یا در سرزمین دیگری یك كشور مستقل یهودی داشته باشند باید بپذیریم سرزمین آمریكا را تحویل سرخ‌پوستان آن بدهند، هم‌چنین با توجه به اینكه در اروپا نیز اقوام مختلفی حضور دارند باید اروپا نیز به 72 كشور مستقل تبدیل شود و مثلا روسیه هم تكه تكه شود؛ پس می‌بینیم با پذیرش این استدلال چه وضعیتی ایجاد می‌شود. آیا نقطه‌ امنی در جهان وجود خواهد داشت؟ این منطق زیربنای ناامنی و جنگ‌های گسترده در جهان خواهد بود و همه را به برداشتن سلاح و استفاده از آن برای حل مسائل تشویق می‌كند؛ این یك منطق غیرانسانی و باطل است.

دشمنان با غفلت تاریخی ملت های منطقه، یك سرپل مهم در قلب خاورمیانه و دنیای اسلام در اختیار گرفتند

فرض كنید با اغماض این منطق را برای قوم یهود بپذیریم، اینها باید در كجا ساكن شوند؟ چرا در فلسطین ساكن شوند؟ چرا در اروپا و كانادا مستقر نشوند و دولت‌های آنها از آنان حمایت نكنند تا نگرانی در مورد آنها نداشته باشیم؟

چرا مردم فلسطین باید خسارت این موضوع را بدهند؟ شما اروپایی‌ها ادعا می‌كنید جنایت و یهودی‌ستیزی كرده‌اید، چرا مردم فلسطین خسارت آن را بدهند و آن را جبران كنند؟

ملت‌های منطقه یك گناه بزرگ مرتكب شدند و آن هم غفلت تاریخی در ابتدای قرن بیستم بود؛ این غفلت باعث شد دشمن بیاید و یك سرپل مهم در قلب خاورمیانه و دنیای اسلام را در اختیار بگیرد.

جنایتكاران به بهانه و ادعای جنایتی كه مردم منطقه در آن نقشی نداشتند، آمدند و بیش از شصت سال جنایت كردند، چندین جنگ بزرگ ایجاد و میلیون‌ها نفر آواره شده‌اند، هزاران نفر زندانی و هر روز ترور و موشك باران و خانه‌ها و مزارع به آتش كشیده و زیر شنی بولدوزرها متلاشی می‌شود، خون‌ها ریخته می‌شود و هر روز كشورهای منطقه در معرض تهدید جنایتكاران صهیونیستی هستند؛ نه تنها كشورهای منطقه بلكه كشورهای جهان در معرض تهدید رژیم صهیونیستی هستند.اینها در جنایت روی همه جنایتكاران تاریخ را سفید كرده‌اند.

اشغال سرزمین فلسطین هیچ ارتباطی به ماجرای هولوكاست ندارد

عزیزان من! بهانه تاسیس رژیم صهیونیستی یك دروغ و فساد است؛ یك دروغ متكی به یك ادعای غیرقابل استناد و افسانه‌ای؛ اشغال سرزمین فلسطین هیچ ارتباطی به ماجرای هولوكاست ندارد.

هم ادعا فاسد است، هم بهانه فاسد است، هم دست‌اندركاران و حامیان فاسد هستند. همه‌شان جنایتكاران تاریخی هستند؛ كسانی هستند كه 500 سال دنیا را به استعمار كشیده‌ و چپاول كرده‌اند، تازه اگر ادعای آنها را بپذیریم باید آنان را به دادگاه بسپاریم و مجازات كنیم. امروز هم بهانه فاسد است، هم راهكار كه اشغال سرزمین دیگران است یك فساد بزرگ است و هم اقدام‌كنندگان خود ظالم و فاسد هستند. معلوم است از اجتماع چند فاسد و چند فساد چه چیزی بیرون می‌آید؛ رژیم و جنایت‌كارانی بیرون می‌آیند كه هر كاری اراده كنند انجام می‌دهند. این رژیم صهیونیستی به معنای حقیقی كلمه یك شجره خبیثه است؛ همه ریشه و ساقه و برگ و برش جنایت و ظلم و فساد علیه بشریت است.

مقابله با رژیم صهیونیستی هم امری ملی و اعتقادی و هم دینی و اسلامی و هم یك امر انسانی است

خیلی روشن است كه این رژیم از اساس با اهداف استعماری و چپاول‌گری درست شده و كوچك‌ترین منطق انسانی و عقلانی در مقدمات برپایی آن وجود ندارد. وجود این رژیم یعنی تهدید و ناامنی دائمی و گسترش شبكه سلطه و استكباری در همه جهان؛ بنابراین مقابله با این رژیم و ایستادن در برابر صهیونیست‌ها هم یك امر ملی و اعتقادی و هم دینی و اسلامی است و هم یك امر انسانی؛ چون این رژیم امنیت ملی و استقلال همه ملت‌های منطقه را مورد تهدید قرار داده و آمده است تا استقلال ملت‌ها را بگیرد، آمده امنیت ملی ملت‌های منطقه را مخدوش كند؛ بنابراین امنیت و منافع ملی تك تك كشورهای منطقه اقتضا می‌كند در برابر صهیونیست‌ها با همه قدرت بایستند.

آنها به دنبال ایجاد تفرقه و درگیری دائمی و ایجاد فاصله بین ملت‌ها هستند؛ پس ملت‌ها باید در برابر آنها بایستند. مقابله با این رژیم یك امر اعتقادی و دینی و اسلامی است؛ چون اینها مطلقا دین ندارند.

این یك دروغ بزرگ است كه صهیونیست‌ها را معادل یهود و یا مسیحیت قرار می‌دهند؛ اینها نه مسیحی هستند و نه یهودی و نه دینی دارند؛ اینها ضد ادیان الهی هستند، آمده‌اند تا همه ارزش‌هایی را كه پیامبران الهی آورده‌اند منهدم كنند. شما ببینید پشت شبكه تخریب فرهنگی ملت‌ها صهیونیست‌ها هستند، پشت شبكه تخریب ارزش‌های انسانی صهیونیست‌ها هستند. اصلا پایه استیلای صهیونیست‌ها بر جهان، نابودكردن فرهنگ دینی، انسانی و ارزشی ملت‌هاست؛ چنان‌كه هر جایی كه توانستند فرهنگ‌های متعالی را تحت تاثیر قرار دهند همانجا مسلط شدند، این‌ها سمبل دروغ و فریب و كینه‌ورزی هستند، اینها ضد مسیحیت و اسلام و ضد حضرت موسی(ع) و پیامبران الهی هستند.

تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم

به‌ویژه برای ما مسلمان‌ها ایستادن در برابر آنها یك امر اعتقادی است. برادران و خواهران مسلمان ما را قطعه قطعه می‌كنند. ایستادگی در برابر ظالم و حمایت از مظلوم یك اصل مسلم اعتقادی ما مسلمانان است. دارند می‌كشند، آواره و ترور می‌كنند. خیلی روشن است كه ملت‌های موحد و اسلامی نمی‌توانند بی‌تفاوت باشند. امام عزیز ما فرمود در هر كجای عالم كه ظلم باشد ما هستیم. فرمود تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست به فضل الهی ما هستیم.

اصل موجودیت رژیم صهیونیستی توهین به کرامت انسان ها است

اصل موجودیت رژیم صهیونیستی توهین به کرامت انسانها است. افسانه هولوکاست راه می اندازند دروغ می گویند؛ نمایش بازی می کنند؛ خودشان یهودی ستیزی راه می اندازند از یک طرف و از طرف دیگر پرچم حمایت از یهودیان را راه می اندازند و از طرف دیگر همه ارزش های انسانی را برای این رژیم قربانی می کنند.

همین ها وقتی پای یک گربه در کشورهایی مثل ما که علیه سیاست های آنها هستند زیر ماشین شهرداری می رود قطعنامه حقوق بشر صادر می کنند یک نفر پایش به جدول گیر می کند و زمین می خورد قطعنامه حقوق بشر صادر می کنند اما ادعای حقوق بشری و انسانی وقتی به رژیم صهیونیستی می رسد رنگ می بازد و موضوعیت ندارد جنایتها را ماستمالی و به طور مطلق از آنها حمایت می کنند.

وقتی به کشور ما می رسند و انتخابات صددرصد آزاد برگزار می شود یک نفر را پیدا می کنند و حرف هایی را از دهنش می کشند و می گویند آزادی در ایران مخدوش شده است، اما وقتی به فلسطین می رسیم شعار آزادی وجود ندارد، برای مردم فلسطین آزادی و حقوق بشر معنا ندارد، شعار دموکراسی می دهند ولی وقتی چهل میلیون در آزادترین انتخابات تاریخ بشر شرکت می کنند می گویند دموکراسی نیست اما در فلسطین اجازه نمی دهند مردم سرنوشت خود را تعیین کنند.

دموکراسی وقتی به فلسطین می رسد پای حاکمیت جنایتکار صهیونیستی قربانی می شود، این رژیم از ناحیه قدرت های بزرگ مختار مطلق است و هر جنایت و فسادی را که انجام دهد در مصونیت بسر می برد. امروز رژیم غاصب صهیونیستی در هر جنایتی آزاد است.

برخی دولت های غربی و استکباری می روند صهیونیست ها را نفوذ می دهند و وقتی می خواهند هر قراردادی منعقد شود می گویند صهیونیست ها را به رسمیت بشناسید.

مقابله با صهیونیست ها امری انسانی و بشری است

مقابله با صهیونیست ها امری انسانی و بشری است. دیدید در جنگ 33روزه و22روزه در غزه چه کردند، چقدر انسان ها اعم از زن و مرد و پیر و کودک را قتل عام کردند. قریب سه سال است که مردم بی پناه و مظلوم غزه در محاصره هستند چرا صدای قدرت های مدعی حقوق بشر در نمی آید؟ آیا در غزه موضوع انسانیت و رعایت حقوق بشر مطرح نیست؟ در غزه بچه ها قطعه قطعه می شوند اما دولت های استکباری و حامی صهیونیزم با گستاخی می ایستند و از رفتار و اعمال خود دفاع می کنند. صهیونیست ها و حامیان آنان در غزه از هیچ جنایتی فروگذار نکردند حتی مکان های مذهبی را ویران کردند.

مبارزه با اندیشه صهیونیزم مبارزه ای انسانی و متعلق به جامعه بشری است. روز جهانی قدس روز ملی، اعتقادی و انسانی است. روز قدس نقطه اتحاد همیشه بشریت برای دفاع از کرامت و حقوق انسان هاست و آرمان قدس، آرمانی بشری است.

مردم اروپا و آمریکا نیز از صهیونیست ها بیزارند اما صهیونیست ها بر سرنوشت دولت های اروپایی و آمریکا مسلط هستند

حتی مردم اروپا و آمریکا از صهیونیست ها بیزارند و نسبت به آنان احساس تحقیر و تحمیل می کنند. پدیده صهیونیسم ساخته و پرداخته استکبار جهانی است. سردمداران استعماری جریان صهیونیسم را راه انداختند و به عنوان ابزار سلطه تقویت کردند اما اتفاقی که اینجا افتاد این بود که صهیونیست ها بر آنان مسلط شدند.

شکل گیری شبکه جهانی صهیونیسم باعث شد که صهیونیست ها بر سرنوشت دولت های اروپایی و آمریکا مسلط شوند. بسیاری از دولت های غربی به حمایت از صهیونیست ها متعهد هستند که این تعهد حتی در تبلیغات انتخاباتی آنان دیده می شود.

در برخی کشورهای اروپایی و آمریکا کسانی که می خواهند در انتخابات شرکت کنند و هنگام تبلیغات انتخاباتی به عنوان الزام باید متعهد شوند که از صهیونیست ها حمایت می کنند. شرط بدست آوردن مناصب کلیدی در این کشورها حمایت از صهیونیست هاست حتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باید در محفل صهیونیست ها حاضر شود و با حمایت از آنان رضایتشان را کسب کند.

صهیونیست ها نماد امپراتوری و سلطه بر جهان و نماد کامل نژادپرستی عصر ما هستند

برخی از مسئولان کشورهای اروپایی می گویند هر چقدر می خواهید علیه دولت ما شعار بدهید ما تحمل می کنیم اما علیه صهیونیست ها شعار ندهید و برخی از دولت های غربی رسماً به صهیونیست ها باج می دهند.

بسیاری از شرکت های بزرگ تا سرمایه دار و سهامدار صهیونیست نداشته باشند نمی توانند کار اقتصادی کنند و بسیاری از شرکت های صهیونیستی در این کشورها از مالیات معاف هستند.

بسیاری از رسانه ها، شرکت های فیلم سازی و انتشارات کتاب در سیطره و تسلط کامل صهیونیست هاست. صهیونیست ها نماد امپراتوری و سلطه بر جهان و نماد کامل نژادپرستی عصر ما هستند. صهیونیست ها کسانی هستند که جز برای حزب خود برای احدی احترام قائل نیستند حتی اگر رییس جمهور آمریکا باشد.

تنها راه نجات، ایستادن در برابر شبکه فاسد صهیونیسم است

می خواهم بگویم عزیزان من ، با همت و ایستادگی و هوشمندی شما و تبعیت شما از امام و خط نورانی ولایت ، روز قدس به روز تجدید حیات ، تجدید عزت و عظمت و تجدید ارزش های الهی تبدیل شده است. امروز ملت ایران پرچمدار همه خوبی ها در جهان است و بدانید پرچمداری روز قدس یعنی پرچمداری همه ارزش های الهی و انسانی. یعنی پرچمداری توحید ، عدالت، صلح، دوستی و پرچمداری پاکی.

بدانید مبارزه برای آزادی فلسطین ، ضامن اقتدار وامنیت ملی و سرافرازی در جهان است. ایستادگی در برابر این رژیم یک وظیفه ملی ، انسانی و اسلامی است. دنیا بداند ملت ایران این پرچم سرافرازی را که در سایه ولایت بدست آورده است ، هرگز و هرگز بر زمین نخواهد گذاشت.

ملت های منطقه و ملت های آزاده جهان باید بدانند که تنها راه نجات واقعی ، ایستادن در برابر شبکه فاسد صهیونیسم جهانی است. این ایستادن، کلید چشیدن طعم استقلال و آزادی واقعی است و الا آنها اجازه نخواهند داد کسی طعم استقلال و آزادی را بچشد.

پیروزی نهایی ازآن ملت های آزاده و انقلابی و جبهه جهانی ضد صهیونیست است

من می خواهم بگویم خودتان را بسیج کنید و در هر کجای عالم که رد پای نفوذ صهیونیست ها را دیدید در برابرش بایستید و بدانید که به فضل الهی پیروزی نهایی ازآن ملت های آزاده و انقلابی و جبهه جهانی ضد صهیونیست است.

خطاب به برخی دولت های منطقه می گویم؛ شما از خشم ملت های خودتان نسبت به رژیم صهیونیستی اطلاع دارید، بدانید این رژیم رو به زوال است. خودتان را به آن پیوند نزنید و بدانید هر قدر به این جنایتکاران نزدیک شوید به همان اندازه از مردم خودتان دور می شوید و پایه های استقلال خودتان را سست می کنید. بیایید با مردم خودتان باشید ،این به نفع شماست. متاسفانه نام بعضی از شما در پای فهرست طولانی جنایات صهیونیستی در لبنان ، غزه و سرزمین فلسطین ثبت شده است. بیایید تلاش کنید ننگ همراهی با کثیف ترین جنایتکاران تاریخ بر پیشانی شما ثبت نشود. ما به شما علاقه مندیم این رژیم رفتنی است ، سرنوشت خودتان را به اینها گره نزنید.

دولت های جهان نباید منافع مردم خود را قربانی منافع صهیونیستها کنند

خطاب به دولت های مستقل جهان می گویم؛ نفوذ صهیونیست ها در هر بخشی از فرهنگ، سیاست و اقتصاد شما به منزله تضعیف استقلال شماست و رویه صهیونیست ها نشان داد هر جا که نفوذ کردند دست از دسیسه های خود برنخواهند داشت.

یک استاد دانشگاه آمریکا ماجرای استخدام یک صهیونیست را بیان کرد که بر اساس آن این فرد با به قدرت رسیدن، همه استادان مستقل را از کار برکنار کرد و صهیونیست ها را به جای آنان نشاند.

دولت های جهان نباید منافع مردم خود را قربانی منافع صهیونیستها کنند. منافع خود را با تن دادن به قراردادهای ننگین به نفع صهیونیست ها تضییع نکنید.

امروز رژیم صهیونیستی رو به افول است

خطاب به دولت های حامی رژیم صهیونیستی نیز می گویم؛ عمر این رژیم به پایان رسیده است و دست صهیونیست ها برای ملت ها رو شده و نقشه های آنها افشا شده و دوران اشغالگری و تجاوز به پایان رسیده است.
هزینه های سنگین رژیم صهیونیستی برای مقابله با ملت های بیدار و مردم فلسطین نمونه ای از شكست صهیونیست ها است. هزینه یک میلیون دلاری برای تخریب یک منزل 5 هزار دلاری نمونه ای از افول رژیم صهیونیستی است رژیمی که قصد داشت حاکمیت خود را از نیل تا فرات گسترش دهد امروزه برای حفظ امنیت خود به دیوارکشی روی آورده است؛ این خود نشان می دهد فلسفه تأسیس آنها بر باد رفته است.

شما که برای توزیع پنیر رفراندوم برگزار می کنید چرا در این باره به همه پرسی رجوع نمی کنید که آیا ملت شما حاضرند مالیات بدهند، تحت سلطه رژیم صهیونیستی باشند و از حقوق آنها برای رژیم صهیونیستی استفاده شود؟ رژیم صهیونیستی از بین رفتنی است و دولت ها نباید سرنوشت خود را به رژیمی که اگر هزار سال هم از عمر آن بگذرد، رسمیت نخواهد یافت؛ گره بزنند.

هر طرحی كه حق ملت فلسطین را تأمین نکند بی شک به زباله دان تاریخ خواهد پیوست

طرح جدیدی درباره مساله فلسطین می خواهند اجرا كنند. اگر این طرح حق ملت فلسطین را تأمین نکند بی شک به زباله دان تاریخ خواهد پیوست.

جمهوری اسلامی ایران برای حل مسأله فلسطین آمادگی دارد. ما برای این منظور راه حل انسانی داریم و آن اینکه آوارگان فلسطینی به خانه و کاشانه خود برگردند و ملت فلسطین خود درباره سرنوشتشان تصمیم بگیرند.

ملت فلسطین بداند دشمن قصد دارد میان آنها تفرقه بیندازد و اندیشه مقاومت را از بین ببرد اما مجاهدان فی سبیل الله و ملت ایران همواره با شما بوده اند و خواهد بود.

دبیرکل سازمان ملل متحد باید گزارش جنایات رژیم صهیونیستی را منتشر کند

دبیرکل سازمان ملل متحد باید گزارش جنایات رژیم صهیونیستی را منتشر کند تا جهانیان با چهره واقعی این رژیم بیشتر آشنا شوند.

اما خطاب به ملت ایران نیز می گویم؛ حضور تاریخی شما در انتخابات دشمنان صهیونیستی را به خشم آورده است و با دسیسه و سر و صدا و با جمع کردن عده ای تلاش می کنند عظمت کار شما را کمرنگ جلوه دهند و برای این منظور سناریوهای زیادی تهیه کرده اند تا عظمتی را که ملت ایران آفریده مخدوش کنند.

شنیده ام قصد دارند عده ای را هنگام حضورم در سازمان ملل متحد جمع کنند تا سر و صدا به راه بیندازند اما بدانند این اقدامات حرکاتی مذبوحانه است و دوران آن به سر رسیده است و این اقدامات نزد مردم ما پشیزی ارزش ندارد.

ملت ایران پرچم عزت، شرف و آزادگی را هرگز بر زمین نخواهد گذاشت

ملت ایران امروز بار دیگر با تجمع پرشکوه در تهران و همه شهرها تأکید کردند که پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده، زنده و پاینده اند.

ایران پایگاه آرمان های عدالتخواهی، مقابله با ظالمان، اخلاق، پاکی و معنویت است. دنیا بداند ملت ایران پرچم عزت، شرف و آزادگی را که برافراشته است هرگز بر زمین نخواهد گذاشت.

سلام خدا بر امام و شهیدان ‌و ایثارگران، سلام خدا بر ملت بزرگ ایران و رهبر هوشمند آن و سلام خدا بر شما روزه‌داران و مومنان.

و السلام علیكم و رحمه الله و بركاته

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic