اللهمّ صلّ علی فاطمة وابیها و بعلها و بنیها و امّها
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم


اللهم صل علی محمد و آل محمد

و عجل فرجهم


حضرت روح الله:

هیچگاه نگفته و نمی گویم که امروز در این جمهوری، به اسلام بزرگ با همه ابعادش عمل میشود و اشخاصی از روی جهالت و عقده و بی انضباطی بر خلاف مقررات اسلام عمل نمیکنند ، لکن ... اگر این اقلیت اشکال تراش و کارشکن به کمک بشتابند تحقق این آمال آسان تر و سریع تر خواهد بود و اگر خدای نخواسته اینان به خود نیایند، چون توده ملیونی بیدار شده و متوجه مسائل است و در صحنه حاضر است ... کجروان و اشکال تراشان در مقابل این سیل خروشان نخواهند توانست مقاومت کنند."
فرازی از وصیتنامه


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
[cb:blog_page_title]
[cb:post_body1] [cb:post_body2]


طبقه بندی: [cb:post_category_name]،
برچسب ها:[cb:post_tag_name]،


[cb:post_continue_link]
تاریخ : [cb:post_create_date] | [cb:post_create_time] | نویسنده : [cb:post_author_name] | نظرات([cb:post_comment_count])

.: تعداد کل صفحات [cb:pages_total] :. [ [cb:pages_no] ]

.: Weblog Themes By Bia2skin :.
مطالب اخیر وبگاه

اخبار ویژه کیهان:
اسرائیل: در مقابل نفوذ ایران از دست ما و غرب كاری برنمی آید

ارگان فارسی وزارت خارجه اسرائیل نسبت به عمق نفوذ ایران در لبنان ابراز وحشت كرد.
منوشه امیر در پایگاه اینترنتی مذكور نوشت: تحولات چند دهه اخیر لبنان ساختار جمعیتی را نیز به كلی دگرگون ساخته است؛ در حالی كه تا پیش از جنگ جهانی دوم مسیحیان مارونی اكثریت عددی را در لبنان به دست داشتند و دروزی ها یك اقلیت بزرگ محسوب می شدند و شیعیان در جنوب متمركز گردیده و عمدتاً فقیر و عقب مانده بودند و اهل تسنن از رفاه و قدرت برخوردار می شدند، امروز ما شاهد لبنانی هستیم كه مسیحیان آن راه دیار غربت در پیش گرفته اند و برخی آنانی كه باقی مانده اند به ناچار حاضر به همكاری با حزب الله هستند تا به موجودیت خویش ادامه دهند. مسیحیان مارونی اقلیت شده اند و شیعیان به خاطر افزایش جمیعت و كمك های كلان جمهوری اسلامی ایران، چنان رشد كرده اند كه اكنون می خواهند سراسر لبنان را ببلعند]!![ تسلط حزب الله بر لبنان، برای همه و از جمله اسرائیل یك مصیبت خواهد بود. یك لحظه مجسم كنید كه سپاه پاسداران حكومت اسلامی در مرزهای شمالی اسرائیل مستقر می شود و هزاران موشك و راكت از داخل لبنان، خاك اسرائیل را نشانه می رود.
منوشه امیر اضافه كرد: حساب كنید با افتادن لبنان به دست حزب الله، حكومت اسلامی ایران به دم دروازه اروپا می رسد. آیا غرب می تواند در برابر چنین وضعی سكوت كند؟ آنها نمی توانند بی اعتنا بمانند اما پرسش آن است كه برای جلوگیری از تسلط عملی حزب الله بر لبنان، غرب به چه اقدام مؤثری حاضر است دست بزند؟ یادمان هست لشكركشی های ایالات متحده و فرانسه به لبنان را در سه دهه پیش و آن بمب گذاری ها و آدم ربایی ها و تلفاتی كه بر نظامیان غرب وارد آمد تا آن جا كه ناچار شدند لبنان را ترك گویند.
سایت وزارت خارجه اسرائیل همچنین نوشت: در اوج ادامه بحران جنگ در عراق، در اوج درگیری های خونین نظامی در افغانستان، اكنون دنیای غرب در برابر یك آزمون جدید و یك جبهه تازه قرار گرفته و آن لبنان است. غرب می داند كه باید جلوی نفوذ حزب الله بر لبنان را بگیرد. ولی برای رسیدن به این هدف چه باید بكند؟ در واقع چه می تواند بكند؟ جمهوری اسلامی اكنون حدود سه دهه است در لبنان سرمایه گذاری كرده است، آیا غرب می تواند با آن رقابت بكند؟ اسرائیل چه می تواند بكند؟ اسرائیل گفته است كه «ما در امور لبنان دخالت نمی كنیم ولی اوضاع آن كشور را از نزدیك زیرنظر داریم». بیش از این چه می تواند بكند؟
تحلیلگر مالیخولیا گرفته اسرائیلی همچنین ادعا كرد: «برای ایران و حزب الله لبنان بسیار دشوار است امروز اعتراف كنند كه در واقع قصد برهم زدن ساختار سیاسی لبنان را دارند و قدرت را در انحصار خود می خواهند، چرا كه بزرگ ترین گروه قومی و مذهبی در لبنان هستند. اما خیلی زود است كه رژیم اسلامی پیروزی خود را در لبنان جشن بگیرد».
نگارش این مطلب توأم با توهم و القای بدگمانی در حالی است كه چند ماه پیش خیابان های بیروت تبدیل به صحنه یكی از بی سابقه ترین و پرشورترین استقبال ها از یك دولتمرد خارجی شد و این هنگامی بود كه دكتر احمدی نژاد رئیس جمهور اسلامی ایران وارد بیروت شد. در واقع در آن روز فاصله ای میان شیعه و مسیحی و سنی وجود نداشت و تمام دوستداران مقاومت و دشمنان رژیم اشغالگر قدس به خیابان آمده بودند.

حالا كی می خواهدلجنزار جنبش سبز را لایروبی كند؟!
جنبش سبز، اقیانوسی بود به عمق یك استخر و با گذشت مدتی كوتاه، تبدیل به لجنزار می شود.
پایگاه اینترنتی «سكولاریسم نو» كه در اوج آشوب های خیابانی از حامیان فتنه گران به شمار می رفت، اكنون ضمن درج تحلیل فوق یادآوری می كند: جنبش سبز تبدیل به اقیانوسی با عمق یك استخر شده است كه به حركتی كور می ماند. كسانی كه حاضر به دادن پاسخی روشن درباره اهداف جنبش سبز نیستند و فقط به فكر گسترش جنبش در طول و عرض می باشند بدون آنكه به عمق و ریشه مطالبات اپوزیسیون توجه و اهمیتی داده شود، اقیانوسی می خواهند به عمق یك استخر كه به سادگی و با گذشت مدت بسیار كوتاهی به دلیل نداشتن عمق كافی و جریان های سالم تبدیل به لجنزار خواهد شد، لجنزاری كه به دلیل داشتن وسعت بسیار زیاد، هیچ قدرتی به سادگی قادر به پاكسازی آن نخواهد شد.
     
  اعتراف سازمان های اطلاعاتی آمریكا؛ ایران تصمیم به ساخت بمب اتمی نگرفته است
سازمان های اطلاعاتی آمریكا معتقدند سران ایران هنوز تصمیم به ساخت بمب اتمی نگرفته اند.
خبرگزاری رویتر در حالی این خبر را منتشر كرد كه مقامات گوناگون آمریكایی از سال 2003 به طور متواتر مدعی تلاش ایران برای تولید سلاح هسته ای شده و حتی برای آن تاریخ های مشخصی را هم اعلام كرده بودند.
رویتر به تازگی در گزارشی نوشت: سازمان های اطلاعاتی آمریكا معتقدند سران ایران هنوز تصمیم به ساخت سلاح هسته ای نگرفته اند. برآوردهای سازمان های اطلاعاتی مذكور به دولت اوباما فرصت می دهد تا راهكار تعامل دیپلماتیك با تهران را دنبال كند و از فشارهای سیاسی برای حمله نظامی به زیرساخت های هسته ای ایران كاسته شود. ژنرال مایكل هیدن، رئیس پیشین سازمان اطلاعات مركزی آمریكا (سیا) در این زمینه گفته است «بیش از آنچه كه فكر می كردیم زمان در اختیار داریم.»
وی بر این اعتقاد است كه تصمیم كلیدی برای اقدام احتمالی نظامی علیه ایران تا «دوره بعدی ریاست جمهوری آمریكا» به تاخیر افتاده است كه می تواند پس از انتخابات سال 2012 باشد.
رویتر می افزاید: همزمان مقام های پیشین و فعلی امنیت ملی و اطلاعاتی آمریكا ابراز عقیده كرده اند كه ایران فعالانه در تلاش است تا زیرساخت و دانش فنی مربوط به تولید بمب اتمی را برای زمانی كه رهبران سیاسی تصمیم به ساخت یك بمب هسته ای بگیرند، با هم تركیب كند.
یك مقام آمریكایی كه از نزدیك تحولات مربوط به برنامه اتمی ایران را دنبال می كند به این خبرگزاری گفته است: «گروه های اطلاعاتی فكر می كنند كه ایرانی ها لزوما به طور كامل در مسیر یك برنامه توسعه سلاح هسته ای نیستند، ولی بحث های زیادی در درون رژیم مطرح است كه در این مسیر گام بردارند.»
به گفته وی، «حتی اگر ایرانی ها چنین كار اشتباهی را انجام دهند و به سمت ساخت سلاح هسته ای پیش بروند، مشخص نیست كه آیا می توانند به سرعت این كار را انجام دهند. آنها دانش زیادی كسب كرده اند، ولی عملی كردن آن یك امر بسیار متفاوت است.»
در گزارشی كه سازمان های اطلاعاتی آمریكا در سال 2007 انتشار دادند، گفته شده بود ایران برنامه ( ؟!) ساخت سلاح اتمی را در پاییز سال 2003 به حال تعلیق درآورد، اگرچه تهران «گزینه توسعه سلاح هسته ای را برای خود محفوظ نگه داشته بود.»
براساس آن گزارش ایران قادر بود تا اورانیوم كافی برای ساخت بمب اتمی را تا اوایل سال 2010 فراهم كند. اما اكنون سازمان های اطلاعاتی آمریكا از توانایی ایران برای دستیابی به بمب هسته ای پس از سال 2015 خبر داده اند.
گزارش های اخیر محافل اطلاعاتی آمریكا و رژیم صهیونیستی اگرچه می تواند توجیه و تحركی برای خروج از بن بست خود ساخته - و توجیه ناتوانی نسبت به درگیری نظامی با ایران - باشد اما در عین حال روشن می كند كه اساسا برآوردهای القایی طرف آمریكا و غربی، معتبر و قابل اعتماد نیست.
    
بازنگشتند... از دستور كار خارج شد

باز گرداندن هاشمی، روحانی و ناطق به جلسات جامعه روحانیت دیگر در دستور كار این نهاد نیست.
این خبر را حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی عضو شورای مركزی جامعه روحانیت عنوان كرد. وی در پاسخ به این پرسش خبر آنلاین كه «زمانی برای بازگرداندن برخی از آقایان از جمله هاشمی، ناطق و روحانی، به جلسات جامعه روحانیت تلاش هایی صورت می گرفت، این تلاش ها به كجا رسید؟» اظهار داشت: مدتها از این مذاكرات می گذرد و بعد از اینكه آقایان به جامعه روحانیت بازنگشتند، ما هم دیگر ادامه ندادیم. كمیته ای از سوی آیت الله مهدوی كنی برای این كار منصوب شده بودند كه تلاش هایشان هم نتیجه ای نداشت.
وی در عین حال خاطرنشان كرد كه فكس دعوت نامه جلسات جامعه روحانیت برای افراد مذكور ارسال می شود.
       
جاده پیچیده، آمریكا نپیچیده است

یك تحلیل گر آمریكایی در موسسه چتم هاوس لندن گفت: وضعیت راهبردی خاورمیانه تغییر كرده ولی آمریكا و غرب كماكان برپایه معادلات جنگ سرد در این منطقه حركت می كنند.
به گزارش صدای آمریكا، استفان كینزر اظهار داشت: ما در خاورمیانه تغییرات بنیادینی را شاهد بوده ایم ولی سیاست های ما تغییری نكرده است. سیاست های آمریكا اكنون باعث دشمن تراشی بیشتر در خاورمیانه شده است.
این تحلیلگر آمریكایی ضمن تاكید بر نقش محوریت ایران در معادلات منطقه گفت: ایران توانایی بسیار بالایی در ایجاد ثبات در افغانستانی كه از مهمترین چالش های آمریكا می باشد دارد و می تواند پروژه های مناسبی را در افغانستان به نحو عالی به انجام رساند. من تصور می كنم ایالات متحده باید سیاست های خود در قبال ایران را تغییر دهد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، كینزر همچنین در كتاب تازه خود به نام «شكل دهی مجدد خاورمیانه» می نویسد: آمریكا كماكان در مسیر اشتباهی در خاورمیانه گام برمی دارد و در حقیقت همه را دشمن خود كرده است.
وی تاكید می كند آمریكا باید در سیاست های خاورمیانه ای اش بازاندیشی ریشه ای انجام دهد.
     
دیكتاتور تونس كه از خودتان بود!

رسانه های رنگارنگ وابسته اپوزیسیون و غرب طبق معمول، در ماجرای فرار رئیس دست نشانده دولت تونس دست پیش را گرفتند.
این گروه از رسانه های وابسته به طیف های گوناگون ضدانقلاب به همراه شبكه های فارسی زبان آمریكا و انگلیس و اسرائیل در گزارش های خود تلاش كرده اند سرنگونی دولت تونس و فرار زین العابدین بن علی را اسباب روحیه و امید برای اپوزیسیون ضد انقلاب معرفی كنند.
این در حالی است كه اولا بن علی- همانند اپوزیسیون ضدانقلاب ایران- مهره و نوكر استعمارگران غربی بود ثانیاً به عربستان سعودی پناهنده شد، یعنی همان رژیم مرتجع و تحت الحمایه آمریكا كه در جریان فتنه و آشوب سال گذشته گروهك های ضد انقلاب و نفاق، حمایت سیاسی و رسانه ای از آشوبگران می كرد و یك ماه قبل از انتخابات سال 88، میزبان محمد خاتمی به بهانه گفت وگوی تمدن ها بود. ثالثاً مردم تونس خشم خود را بر سر دولت دست نشانده بن علی خالی كردند همان طور كه ملت ایران 9 دی و 22بهمن سال گذشته، نفرت و انزجار خود را نسبت به جریان وابسته به آمریكا و غرب در ایران نشان دادند.
شایان ذكر است در سیاه بازی اخیر، طیفی از رسانه های ضدانقلاب شامل بی بی سی، صدای آمریكا، رادیو فردا، رادیو فرانسه، جرس، كلمه، سحام نیوز، گویانیوز، بالاترین، رادیو زمانه و ... به القای تحلیل های باسمه ای هماهنگ پرداخته اند كه باز هم نشان می دهد دم كدام محافل ضدمردمی به هم گره خورده است.

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic