اللهمّ صلّ علی فاطمة وابیها و بعلها و بنیها و امّها
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم


اللهم صل علی محمد و آل محمد

و عجل فرجهم


حضرت روح الله:

هیچگاه نگفته و نمی گویم که امروز در این جمهوری، به اسلام بزرگ با همه ابعادش عمل میشود و اشخاصی از روی جهالت و عقده و بی انضباطی بر خلاف مقررات اسلام عمل نمیکنند ، لکن ... اگر این اقلیت اشکال تراش و کارشکن به کمک بشتابند تحقق این آمال آسان تر و سریع تر خواهد بود و اگر خدای نخواسته اینان به خود نیایند، چون توده ملیونی بیدار شده و متوجه مسائل است و در صحنه حاضر است ... کجروان و اشکال تراشان در مقابل این سیل خروشان نخواهند توانست مقاومت کنند."
فرازی از وصیتنامه


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
[cb:blog_page_title]
[cb:post_body1] [cb:post_body2]


طبقه بندی: [cb:post_category_name]،
برچسب ها:[cb:post_tag_name]،


[cb:post_continue_link]
تاریخ : [cb:post_create_date] | [cb:post_create_time] | نویسنده : [cb:post_author_name] | نظرات([cb:post_comment_count])

.: تعداد کل صفحات [cb:pages_total] :. [ [cb:pages_no] ]

.: Weblog Themes By Bia2skin :.
مطالب اخیر وبگاه

وزیر اطلاعات گفت: حركت خودجوش مردم در نهم دی ماه 88 بیانگر عمق بصیرت مردم و حركت هماهنگ ملت علیه فتنه گران بود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین 'حیدر مصلحی ' چهارشنبه شب در سلسله نشست های فرهنگی ،اجتماعی و سیاسی در مدرسه فیضیه قم تصریح كرد : در نهم دی ماه ، همه شعارهای مردم بر روی یك محور تمركز داشت و آن ولایت فقیه بود.

مصلحی ،با بیان اینكه عملكرد و چهره ضد انقلاب و فرقه های مختلف در روز نهم دی 88 مشخص شد ، تصریح كرد: امروز فرقه ها و گروه های مختلفی برای مقابله با انقلاب اسلامی شكل گرفته و صهیونیسم سرمایه گذاری سنگینی در این زمینه كرده است.

وی اضافه كرد: وهابیت و بهائیت در راستای همین مسیر شكل گرفته و استكبار امروز برای كل دنیای بشر طراحی می كند.

وزیر اطلاعات با اشاره به برنامه ها و هجمه های تبلیغاتی و رسانه ای غربی ها علیه ولایت فقیه گفت: استقبال زیبای مراجع عظام و مردم از رهبرمعظم انقلاب در قم برای دنیای استكبار و سران فتنه پیام های بسیاری داشت.

وی ابرازداشت: نهم دی ماه روز بصیرت ملت ایران بود و مردم شجاع ما ، بصیرت خود را به نمایش گذاشتند و امیدهایی كه سران فتنه برای استكبارگران ایجاد كرده بودند را نقش برآب نمودند.

وزیر اطلاعات با اشاره به مولفه های ایجاد فتنه گفت: در شرایط فتنه افراد جامعه حق و باطل را با اشخاص می سنجند و به مواضع افراد مراجعه می كنند ، خواص دچار لغزش می شوند و مرز بین دوست و دشمن برهم می ریزد.
مصلحی با اشاره به اینكه مدیریت عالی مهار فتنه 88 بر عهده مقام معظم رهبری بود افزود: یكی از نكات قابل توجه این است كه در طول سال های پس از انقلاب با فتنه های سنگینی مواجه بوده ایم و برخی عقبه ای در همین قم و استان های مختلف داشتند كه خوشبختانه همه این فتنه ها را مدیریت امام راحل و آیت الله خامنه ای دفع كردند.

وزیر اطلاعات گفت: جریان فتنه از ابتدای انقلاب تاكنون یك جریان واحد بوده است و آدم هایی كه به عنوان سران فتنه مطرح می شوند در واقع تحت مدیریت دیگران قرار دارند ، لذا باید مدیران آن ها را در داخل و خارج بشناسیم.

وی ابرازداشت: رهبر معظم انقلاب فتنه را با تدبیر و حكمت دفع كردند و دقیق ترین تحلیل را پس از انتخابات در بیانات ایشان می دیدیم.

وزیر اطلاعات افزود: در منزل یكی از افراد رده اول سران فتنه جزوه تكان دهنده ای بدست آوردیم كه نشان می داد طرح فتنه قبل از انتخابات تدوین شده است.

وی بااشاره به سابقه فتنه در كشور ، خاطر نشان كرد: این كه قضیه فتنه 88 را یك قضیه انتخاباتی بدانیم جفای بزرگ در حق كشور و نظام است چرا كه این فتنه سابقه ای بیست ساله دارد.

وزیر اطلاعات ابرازداشت: جنس فتنه از جنس چالش نرم بود لذا مواجهه با آن با ابزارهای انتظامی و نیمه سخت چندان كارایی نداشت و نیاز به شفاف سازی و بصیرت داشتیم.

وی به شكست استراتژی فشار ازپایین و چانه زنی از بالا توسط فتنه گران اشاره كرد و گفت: دردوران اصلاحات ضربه های سنگینی به اصول و ارزش های نظام زده شد وآنان مانع اقداماتی بزرگ كه اقتدار نظام را به پیش می برد ، شدند و سران فتنه نیز در فتنه 88 هم به دنبال همین وضعیت بودند.

وی گفت: حفظ و صیانت از وحدت و انسجام جامعه سیاست دیگری بود كه رهبرمعظم انقلاب در مهار فتنه از آن استفاده می كردند.

مصلحی افزود: رهبر معظم انقلاب هم چنین در مهار فتنه بر فصل الخطاب بودن قانون و افشای محورهای فضای شبهه ناك فتنه تاكید داشتند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: هرگاه بدنبال ایده های امام(ره) برویم در همه اركان نظام موفقیت های بسیار بزرگی بدست خواهیم آورد.

وی با اشاره به نتایج مهار فتنه و هوشمندی مقام معظم رهبری در این زمینه ، ابرازداشت: اقتدار مردمی در سطح بسیار بالا ، انزوای سیاسی و مردمی جریان فتنه ،انسجام بیشتر بین مردم از یك سو و مردم و نظام از سوی دیگر و شكست سنگین استكبارگران و بالارفتن ضریب امنیتی در كشور از جمله این نتایج بود.

وزیر اطلاعات گفت: ضد انقلاب در فتنه سال گذشته شكست سنگینی خورد و امروز در بیرون از كشور همه فتنه گران فراری وضعیت بهم ریخته ای دارند و هر چه كردند نتوانستند انسجام خود را بدست آورند.

مصلحی افزایش جایگاه و موقعیت منطقه ای و بین المللی كشور را از دیگر نتایج مهار فتنه توسط رهبر معظم انقلاب ذكر كرد.

وی با اشاره به دستگیری عبدالمالك ریگی گفت:دستگیری ریگی پیام سنگینی برای استكبار داشت ، اقدامات ما برای بلند شدن هواپیمای نظامی و برخاستن آن تنها نیم ساعت طول كشید و دشمن فهمید كشوری كه در فاصله نیم ساعت هواپیمای جنگی اش در آسمان درگیر می شود چه اقتداری دارد.

وزیر اطلاعات با اشاره به جنگ نرم و جهاد نرم افزود: مشی ما در این جنگ ،مشی هدایت است.

وی خاطر نشان كرد: دشمن در جنگ نرم از عملیات گسترده روانی و رسانه ای استفاده كرده و در این راستا در 100 شبكه ماهواره ای فارسی زبان علیه ما برنامه پخش می كند.

وی ناكارآمد جلوه دادن دستگاه های اجرایی كشور در انجام امور روزمره مردم را از برنامه های دشمنان در جنگ نرم ذكر كرد و افزود: پس از آغاز هدفمند شدن یارانه ها شبكه تلویزیونی صدای آمریكا و بی بی سی طراحی قابل توجهی كرده بودند تا فضای كشور را ملتهب كنند.

مصلحی گفت: راهبرد جنگ نرم در جوامع اسلامی از سه مرحله تشكیل شده كه در مرحله نخست غرب با شبیخون فرهنگی و ارسال پیام ها، فیلم ها و تصاویر مستهجن سعی در تحت تاثیر قراردادن جوانان دارد. درمرحله دوم تلاش دارند با استفاده از مفاهیم رنسانس آزادی بی حد و مرز و نقد سنت گرایی زمینه های اپوزیسیون خود را در جوامع اسلامی فراهم كنند.

وی افزود: استكبار در مرحله سوم مقدمات ایجاد آشوب های سیاسی را در جوامع هدف ایجاد می كنند.

مصلحی با اشاره به نقشه های آمریكا برای عملیاتی ساختن جنگ نرم افزود: القای غیر صلح آمیز بودن فناوری هسته ای سیاست دیگر غرب در جنگ نرم است كه تیر آنان به سنگ خورده و لذا آْنهابا تروردانشمندان هسته ای بدنبال از بین بردن بومی سازی هسته ای هستند.

وی خاطر نشان كرد: ایجاد فضای رسانه ای برای اتهام دخالت ایران در عراق و لبنان در اعمال تروریستی و القای فعالیت های ضد حقوق بشری در ایران از دیگر مراحل جنگ نرم دشمنان علیه ما به شمار می رود.

وی در پایان گفت: سرویس های اطلاعاتی از جمله انگلیس و به‌دنبال ترویج اسلام هراسی در كشورهای غربی هستند.

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic