اللهمّ صلّ علی فاطمة وابیها و بعلها و بنیها و امّها
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم


اللهم صل علی محمد و آل محمد

و عجل فرجهم


حضرت روح الله:

هیچگاه نگفته و نمی گویم که امروز در این جمهوری، به اسلام بزرگ با همه ابعادش عمل میشود و اشخاصی از روی جهالت و عقده و بی انضباطی بر خلاف مقررات اسلام عمل نمیکنند ، لکن ... اگر این اقلیت اشکال تراش و کارشکن به کمک بشتابند تحقق این آمال آسان تر و سریع تر خواهد بود و اگر خدای نخواسته اینان به خود نیایند، چون توده ملیونی بیدار شده و متوجه مسائل است و در صحنه حاضر است ... کجروان و اشکال تراشان در مقابل این سیل خروشان نخواهند توانست مقاومت کنند."
فرازی از وصیتنامه


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
[cb:blog_page_title]
[cb:post_body1] [cb:post_body2]


طبقه بندی: [cb:post_category_name]،
برچسب ها:[cb:post_tag_name]،


[cb:post_continue_link]
تاریخ : [cb:post_create_date] | [cb:post_create_time] | نویسنده : [cb:post_author_name] | نظرات([cb:post_comment_count])

.: تعداد کل صفحات [cb:pages_total] :. [ [cb:pages_no] ]

.: Weblog Themes By Bia2skin :.
مطالب اخیر وبگاه

داستان عمومی و انقلاب تهران با یاداوری درخواست های مكرر مردم و مسوولان كشور برای محاكمه سران فتنه ، اعلام كرد همانگونه كه ریاست محترم قوه قضاییه و دیگر مسوولان قضایی كشور تاكید كرده اند محاكمه آنها قطعی خواهد بود.

به گزارش ایرنا‌ عباس جعفری دولت آبادی در سخنانی پیش ازخطبه های نمازجمعه تهران با تشریح ابعاد مختلف فتنه و توطئه های سال 88 اظهار داشت مردم باید بدانند كه آمریكا و رژیم صهیونیستی درعقبه ی این فتنه بزرگ قرار دارند و باید طوری عمل كنیم كه مجالی برای رشد فتنه به دست نیاید و بلكه محاكمه سران فتنه تیر خلاص بسوی آنها باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تاریخ نویسان پیشنهاد داد كه سال 1388 را به عنوان یكی ازمهمترین سال های بعد از انقلاب برای نسل های بعدی روایت كنند چرا كه این سال پر از فتنه و توطئه بود.

دادستان تهران آمریكا را شیطان بزرگ فساد و تباهی دانست و گفت : قبل از انقلاب آمریكا با نگهداری رژیم شاه و سركوب مسلمانان و مبارزین سعی كرد مانع از پیروزی انقلاب شود.
جعفری دولت آبادی خاطر نشان كرد رهبری الهی حضرت امام (ره) ، تلاش مردم و وحدت بی نظیر آنها، آمریكا را منكوب و رژیم شاه را ساقط كرد.
وی با یادآوری توطئه ها و دسیسه های مختلف آمریكا از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاكنون، افزود : معاندین دست نشانده آمریكایی ها هستند، آنها طرح براندازی نظام را از همان ابتدای پیروزی انقلاب در دستور كار خود داشتند.
دولت آبادی اضافه كرد : بعد از ناكامی آمریكا برای نگهداری رژیم شاه، تحریك قومیت ها در دستور كار شیطان بزرگ قرار گرفت.
دادستان تهران با اشاره به كودتای نوژه در سال های آغازین انقلاب و تحریك افسران فاسد بر ضد جمهوری اسلامی، افزود : خوشبختانه با عنایت خداوند، هوشیاری مسوولان و مردم عوامل این كودتا دستگیر شدند.
دادستان عمومی و انقلاب تهران با یادآوری جنگ تحمیلی در دوران هشت سال دفاع مقدس، افزود : هر چند در این جنگ طولانی سرمایه های بسیاری از ملت ایران به آن اختصاص یافت اما در نهایت منجر به رسوایی و ننگ عوامل راه اندازی آن جنگ شد.
وی همچنین با اشاره به ترورهای مختلفی كه درسال های ابتدای پیروزی انقلاب توسط گروهك های تروریستی مانند منافقین گفت : مردم حزب الهی و شخصیت های بزرگ نظام همچون شهیدان بهشتی ، مطهری و صدها نفر دیگر از مردم توسط این عوامل بیگانه به شهادت رسیدند.
دولت آبادی همچنین با یادآوری اقدامات و تصمیم های جریان های موسوم به ملی گرایان و فتنه بنی صدراظهار داشت : ‌در نهایت با درایت امام راحل و ملت بزرگ و انقلابی ایران همه این توطئه ها یكی پس از دیگری خنثی و طراحان آن ناكام و ناامید شدند.
دادستان تهران با تشریح برخی از تلاش های دشمنان و برخی از فریب خوردگان داخلی برای ضربه زدن به نظام همزمان با فوت بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تاكید كرد :‌ آنها گمان كردند كه با فوت امام می توانند میان مردم و مسوولان تشتت و اختلاف ایجاد كنند و در نهایت رخنه ای عظیم در انقلاب به وجود بیاورند.
وی با اشاره به تصمیم مهم مجلس خبرگان رهبری و تعیین حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان رهبریت نظام، بار دیگر نقشه های آنان برای ضربه به زدن به نظام با ناكامی مواجه شد.
جعفری دولت با اشاره به تشكل دو دولت سازندگی و اصلاحات اظهار داشت :‌ تشكیل این دو دولت برای پیگیری و تئوریزه كردن ارزش ها و بازسازی دمكراسی بود و آنان فكر می كردند كه با گفتمان رفاه و آزادی گری می توانند ارزش های انقلاب را كمرنگ كنند، خوشبختانه این سال های سخت برای دینداران و حزب الهی ها سپری شد.

** سال 84 دولت اصولگرا بر سركار آمد
دادستان عمومی و انقلاب تهران با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری در سال 1384 ، اظهار داشت در این سال دولتی اصولگرا بر سر كار آمد، فتنه ای كه در سال 88 رخ داد در واقع در همان سال 84 در دستور كار فتنه گران بود كه با هوشیاری رهبری و ملت در نطفه خفه شد.

** سال 88 سالی استثنایی در تاریخ انقلاب
جعفری دولت آبادی با یادآوری فتنه ها و توطئه هایی كه در سال 1388 بعد از مشخص شدن نتایج انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری رخ داد ، گفت :‌ كسانی كه تاریخ انقلاب ایران را می نویسند باید سال 88 را به عنوان یكی از سال های مهم و سرنوشت ساز برای انقلاب روایت كنند.
وی تاكید كرد فتنه گران با مرور تجریه های 30 ساله خود، پیچیده ترین فتنه ها را در لوای حرف زیبای جمهوریت نظام و تقلب درانتخابات مطرح كردند.
داستان تهران با اشاره به حضور 40 میلیونی مردم ایران در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری افزود : بزرگترین حادثه تاریخی در ایران رخ داد زیرا مشاركت 40 میلیونی ملت، مشت محكمی بر دهان دشمنان انقلاب كوبید.

** فتنه گران شیرینی مشاركت 85 درصدی مردم بركام شان تلخ كردند
وی با یادآوری مشاركت تاریخی مردم در انتخابات سال 88 خاطر نشان كرد :‌فتنه گران ناكام در این انتخابات با اقدامات ناشایست خود متاسفانه این شیرینی را بر كام ملت تلخ كردند و با همان شیوه سابق( طرح براندازی نظام)‌ اما با شكل دیگری به میدان آمدند.
دادستان تهران با یادآوری شیوه های مختلف تبلیغاتی دشمنان نظام و تایید و یا سكوت سران فتنه درقبال آن، اظهار داشت فتنه گران آن قدر بر طبل تقلب كوبیدند و شرایط به گونه ای شد كه بسیاری از مردم در آغازتصور می كردند كه واقعا تقلبی صورت گرفته است.
وی با اشاره به روشنگری و تبیین واقعیت ها توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه های نماز جمعه ( 29 خرداد 88) ، گفت : با روشنگری حضرت آیت الله خامنه ای فتنه گران متوجه شدند كه دستشان رو شده و در این زمان طرح لشكر كشی به خیابان ها را مطرح و اجرا كردند.
جعفری دولت آبادی به یادآوری توصیه های مكرر نظام برای بازگشت سران فتنه از مسیر غلط و خطرناكی كه در پیش گرفته بودند، گفت :آنها به فكر باز شدن دانشگاه ها بودند تا بتواند از مناسبت هایی مانند 13 آبان و 16 آذر هر روز ذهن مردم و مسوولان نظام را به خود مشغول كنند.
وی افزود : آنها فكر می كردند با این تظاهرات خیابانی، نظام و اسطوره عدالت خسته می شود و نظام مجبور است برخورد و هزینه های آن افزایش پیدا كند.

** حوادث تلخ عاشورا هرگز از ذهن ملت پاك نمی شود
وی با یادآوری حوادث تلخی كه در روز عاشورای حسینی به وجود آمد، گفت : این حوادث تلخ و ناگوار كه توسط سران فتنه و ایادی آنها رخ داد، هرگز از ذهن ملت ایران پاك نمی شود.
جعفری دولت آبادی اضافه كرد : دشمن همه نیروهای خود را بسیج كرده بود تا در آن روز به قول خودش اسلامیت نظام را بر زمین بكوبد و در دستگیریهایی كه در آن روز صورت گرفت، مشخص شد كه تعدادی از گروه های چپ و نفاق در میان آنها هستند.

** 9 دی طومار فتنه گران را در هم پیچید
دادستان عمومی و انقلاب تهران با یادآوری حماسه ماندگار و تاریخی ملت ایران در روز نهم دیماه افزود : به لطف خدا و هدایت رهبر معظم انقلاب، ملت ایران در روز یوم الله نهم دیماه یكباردیگر طومار ننگین فتنه گران را در هم پیچیدند.
** بر خورد جدی دستگاه قضایی با فتنه گران
دادستان تهران در ادامه سخنان خود پیش از خطبه های نمازجمعه، برخورد دستگاه قضایی با اغتشاشگران و برخی عوامل فتنه را برخوردی جدی دانست و گفت : تعدادی از فتنه گران محاكمه شدند و بسیاری از آنها در زندان بسر می برند.
وی باردیگر بر عزم جدی دستگاه قضایی برای برخورد با سران فتنه تاكید كرد و گفت :‌برخی در مصاحبه با رسانه های خارجی می گویند مگر آنها چه كار كرده و بر اساس چه اتهاماتی باید محاكمه شوند.
جعفری دولت آبادی خاطر نشان كرد :‌ رهبر معظم انقلاب در این باره فرمودند :' آنها بزرگترین ظلم به نظام كردند و اقدامات جمهوری اسلامی را زیر سوال بردند.
دادستان تهران با بیان اینكه آنها با تاسیس گروه جنبش سبز و ایجاد فتنه گری ، امنیت كشور رابرهم زدند، خاطر نشان كرد براساس قانون مجازات اسلامی، مجازات كسانی كه امنیت كشور را برهم می زنند و دسته و گروه درست می كنند، مجازات بسیار سنگینی است.
جعفری دولت آبادی در ادامه گفت :‌آنها فكر نكنند كه می توانند مرتب در پوشش مسایل انتخابات مخفی شوند، اتهامات سران فتنه آن قدر زیاد است كه به یاری خدا و با رسیدگی های قضایی سنگین بودن اقدامات خود را بیشتر متوجه می شوند.

** سران فتنه برای نظام شرط می گذارند
دادستان عمومی و انقلاب تهران با بیان اینكه با سران فتنه اتمام حجت شده است،‌ گفت : برخی از سران فتنه برای نظام شرط و شرط می گذارند، آنها باید بیدار شوند و دست از فتنه گری بردارند.‌
وی با بیان اینكه فرصتی تاریخی برای بازگشت و توبه سران فتنه وجود داشت ، گفت :‌ اگر به اقدامات خود ادامه دهند و از راه اشتباه خود برنگردند، دستگاه قضایی با آنها به طور جدی برخورد خواهد كرد.

** با مجرمین و اشرار برخورد جدی می كنیم
وی با اشاره به دستور صریح رییس قوه قضاییه برای برخورد با اشرار و مجرمین خطرناك ، خاطر نشان كرد : دستگاه قضایی با جدیت و اقتدار با این نوع جرایم برخورد می كند و این فرصت تاریخی است كه اقتدار نظام اسلامی را به نماشی بگذارد.

** اجرای حكم قاتل میدان كاج
دادستان تهران خاطر نشان كرد :‌ به عنوان مثال قاتلی كه اخیرا در میدان كاج و در ملا عام منجر به قتل شود بزودی حكم آن اجرا می شود.

**آمریكایی بزرگترین ناقض حقوق بشر است
وی با یادآوری موارد متعدد نقض حقوق بشر توسط آمریكا در اقصی نقاط جهان گفت : كسانی كه عراق و افغانستان را اشغال كرده ا ند، به بهانه سركوبی طالبان روزانه هزاران جنایت می كنند، امروز مدعی حقوق بشر است.

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic